İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yllix Reklam Nedir ? Yllix Reklam ile İnternetten Para Kazanmak

duhan005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yllix Reklam Nedir ? Yllix Reklam Üye Olma Adımları – Resimli Anlatım

Adsense ‘ye alternatif reklam sistemi arıyorsanız yllix medya reklamlarını denemelisiniz.
Yllix, yayıncıların kendi web sitelerinden gelir elde etmesine yardımcı olan yabancı çevrimiçi reklam ağıdır.
CPM, CPC, CPA ve PopUp reklamları destekleyen Yllix ‘de reklam boyutları 300×250, PopUp 728×90, 468×60, 120×600, 160×600 formatlarındadır.

Yllix , akıllı ve tam otomatik sistemi sayesinde , siteniz için en uygun ve en kazançlı reklamları gösterir.
Yllix, Sitenize eklediğiniz reklamların gösterim oranı, tıklanma sayısı ve üyelikler için bizlere ödeme yapmaktadır.
Yllix reklam onayı için günlerce beklemezsiniz. Yllix’e üye olup anında aktive olan hesabınızı hemen kullanmaya başlar ve internetten para kazanabilirsiniz.

Ödeme Kanıtı

Yllixodeme.jpg

Hiti çok yüksek forum ve siteler için Popup reklam ile para kazanmak uygun iken, Hit oranı az siteler ve bloglar için ref kodu ile alt üye yaparak gelir sağlamak daha cazip görünmektetir.
Ref linki oluşturmak için size tahsis edilen ID numaranızı http://yllix.com/publishers/……. Nokta ile gösterdiğim yere eklemeniz yeterli. .

Yllix ödemeleri haftada 1 sefer yapılmakta olup ödeme alt limiti sadece 1 dolardır.
Kazançlarınız; Paypal, Payza, Liberty veya banka hesabınıza yapılabilmekte.

Dilerseniz şimdide Yllix reklam sistemine üye olalım.
Öncelikle BURADAN Yllix’e gidelim , Daha sonra alttaki adımları takip ederek Yllix kaydımızı gerçekleştirelim.

yllixuyeolmak1.gif

yllixuyeolmak2.gif

yllixuyeolmak3.gif

yllixuyeolmak4.gif

yllixuyeolmak5.gif

yllixuyeolmak6.gif

yllixuyeolmak7.gif

yllixuyeolmak8.gif

yllixuyeolmak9.gif

yllixuyeolmak10.gif

yllixuyeolmak11.gif

KAYNAK http://gelirkapisi.org/2013/02/yllix-reklam-nedir-yllix-reklam-uye-olma-adimlari-resimli-anlatim/

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten herkez buna alt üye arıyor ama hiç kullananı görmedim.
scammı acaba burası.

birde her cuma günü ödeme yapıyoruz diyor hala bakiyeye 1 ay oldu paralar yansımıyor saçmalık bu

duhan005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben uyesiyim ve azda olsa kazanmaktayim. Bu makale bilgilendirme amaclidir. isteyen uye olup olmama konusunda elbette ozgur. Sistemi elestirmenizi anlarim ama bir teşekküru cok gormenizi anladim. sonucta bir emek var

selametle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5