İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yok artık :D

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bu olay Son 2 haftadır salı günü tekrarlanıyor. :mad: mesaj içerikleri görüldüğü gibi

En üstekli yorum hariç..

Sizce ne yapmalıyım. Biliyorum Yavaş yavaş büyüyorum ama :D yani ingilizlere kadar gitmemiştir eminin ünüm...

Biri beni talgayamı aliyor?

Bir sitede bu yazıyordu ?

Seomple Adlı Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar arkadaşlar, daha önceden kağıda yazmış olduğum makalelerimi temize geçiriyorum

Konu:Wordpress spam çilesi

Çoğu webmaster wordpress kullanmakta ve yine çoğu webmaster spam yorumlar için onlarca çözüm aramakta.

Garip birşey söylemek gerekirse ben spam yorumlar için sitelerimi txtye kaydedip forumlara blog backlink list diye dağıtıyorum, on kişi gördükten sonra bir hafta içinde adına paylaşım diyip forumlarda dağıtıma başlıyorlar, yorumlar ortalama günde 100 kadar geliyor.Bunları sistemde bekletiyorum ve günde yirmi kadar yorumu kendime göre düzenliyorum (adres kısmını siliyorum, isim değişiyorum, yorumu yazıyla ilgili hatta aramalarda çıkabilecek kelimelere göre çevirip) sonrasında onaylıyorum.Sadece bu yöntem ile başka hiçbir uğraş vermeden saniyelik index alan siteler yaptım

Özellikle Google'un son algoritmaları ikinci ziyaretlerinde sayfayı değişmiş görmeyi fazlasıyla seviyor, botu eli boş göndermeniz hiç hoş karşılanmayacaktır.

Sitenizi olabildiğince backlink listelerine kaydettirin, ve spamlardan en iyi şekilde yararlanmasını bilin!

Yazar: Sefa SEVİKA
Kategori: Seo

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bana zamanında google.com, yahoo.com uzantılı yorumlar geliyordu, anlamsız...
sil gitsin

cudy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yorumları yazanlar canlımı birkaç yerde bende gördüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5