İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YOK ARTIK İYİNET !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet . forumlar yakında aktif olacaktır. Bu tepkiniz nedendir ? Burada bir çıkış arıyoruz. Bundan sonra ile ilgili tüm satış ve konular orada açılması gerekecektir. Bu foruma giriş için tüm üye gruplarının sembolik bir ücret ödemesi gerekecektir.

Burada yaptığımız bu sektörde web master görevi yapan arkadaşlarımıza bir alan açmaktır. Tabii ki bu bölümünde kendine özgü kuralları olacaktır.

Bunu abartmanızda ki tutumu anlamış değilim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
satış vs. içinse tamam. video vs olacak mı ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
etik kuralları dışına çıkmayarak. siteler hakkında tüm teknik konular paylaşılablir. Burada ki arkadaşlarımız teknik boyutuyla ilgilenirler. İçerikte önemlidir tabii ki. Biz yasal olmayan içerik kullananlara müsade etmeyiz.

O bölüme üye olan kişiler arasından bir veya bir kaç moderatör arkadaş seçeceğiz bu işi kontrol etmesi için..

Lütfen biraz sabırlı olunuz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
e heralde resim, video paylaşılacak değil yani. burası sitesi mi :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle söz konusu bile olmamalı diye düşünüyorum böyle bi bölümün burada yeri yok !

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kesinlikle söz konusu bile olmamalı diye düşünüyorum böyle bi bölümün burada yeri yok !

Şu anda bile bizim görmediğimiz ve içerisi olan siteler forum içerisinde geziyor olabilir. Biz bu tür durumları tek başlık altında toplamaya karar verdik. Bu başlık altına girecek üyeler bir mebla ödeyeceklerdir. Genele açık bir durum söz konusu değildir.

VIP üyeler dahil olmak üzere. Bu alana giriş yapacak kişilerin ödeme yapmaları gerekmektedir. Ödemeyi koymamızdaki sebepde herkesin gereksiz yere yorum yapıp bu bölümü işgal etmesini engellemektir.

Yani bu sizin isteğinizde bir durum. Böyle bir durum olacak ama isteyenler arasında olacaktır. Tekrar etmekte fayda görüyorum. Genele açık bir durum söz konusu değildir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
draga yanlış anlamışsın sanırım baya yanlış :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Dejavu yaşıyorum sanırım. Bu konuyu daha önceden hatırlar gibiyim. Yine mi?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yani konuyu öyle anlamakta nasıl bir bakış açısı ister hayalim dahi elvermedi.

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen kimseyi sorgulayamassın yada ben helal o haram diyerek küçümseyemessin.Allah ile kul arasına girilmez.isteyen istediğini yapar. ;)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
işi yapmıyorum ama kontörcülükten ( biliyorsunuz hepiniz ne olduğunu) daha temiz olduğunu düşünüyorum.

X

Xman

Misafir
Neden yetişkin içerik değilde deriz bende onu anlamış değilim, ne kadar meraklıyız yabancı kelimelere.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası ben kelimesini seviyorum, arkadaşımla babamın yanında dalgasına site açalım mı diye muhabbet ediyoruz,hiç birşey de anlamıyor :D

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sizde bunu yiyorsunuz bilmeyen adam mı vardır yaw :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5