İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yok böyle bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google hesabımı kapattı.
"geçersiz tıklama ıvır zıvır vs..vs".

Bu mübarek bayram adına ne reklamlara tıkladım, ne illegal bir şey yaptım. nede kural dışı bir hareket. günlük 30 dolar kazanıyordum ve ödemeleri bekletiyordum. epey para vardı hesapta..neymiş " geçersiz tıklama "..

ya bu nasıl mahkumiyettir? üzerimizden para kazanıyorlar, sonrada kıça tekme..var mı böyle bir olay?

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google a mail at durumunu ilet bir daha incelesinler hesabı..... belki çekemeyen biri yapmıştır

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde başıma gelmişti, çok sakin bir hesabım vardı birgün disabled account maili geldi şaşırdım açıkcası hileyle filanda alakası yoktu açıkcası içerde iyide para vardı fakat ne biliyim gerek görmedim mail atmayı, diycem o ki arada saçmaladıkları oluyor.....

Bence sonuna kadar hakkınızı arayın, cevap vermemezlik yapamazlar.

kadircandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakamoz01' Alıntı:
google a mail at durumunu ilet bir daha incelesinler hesabı..... belki çekemeyen biri yapmıştır

bu mantıkda sadece bizlerde var

çekemeyen biri saldırmıştır

sen reklamını yaptıgın sitelere kazandırmaz isen onlarda sana kazandır her zaman kural budur

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 mail yazdım ama cevap yok.
ya arkadaşlar " saldırı vardır " diyorsunda, nasıl saldırı olacak? kim nasıl saldıracak?kimseyi tanımam etmem zaten. kimseyle kavgam atışmam yok ki. hem bu google o kadar salak mı bu tür saldırıları ( ki varsa ) anlamayacak. o kadar teknoloji boşa mı
offff lanet olsun ya.
inanın bir şey yapsam gam yemeyeceğim. yemin ediyorum bir şey yapmadım. aksine her zaman korudum aman bir şey olmasın diye " mouse ile reklamların üzerine bile gelmiyordum " düşünün yani. bırakın tıklamayı vs.
offfffffffffffffff

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bende Yahoo ve Msn ye güveniyorum. Ama derler ya gelen gideni aratır misali bişey olmaz inşallah

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım bır hesabım aralıkta kapandı aynı sebepten mail yazdim cevap geldiginde ise olayın ardından yeni acilan ikinci bir hesabım bile kapanmisti dusunun artik tam 35 gun sonra cevap geldi yani cevabında pek bir anlami olmayan zamanda gonderiyolar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Diyeceğim şu ki yahoo ve msn Googleden daha beter olacak.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz burda bar bar bağırırken hile yapmadan atıldık diye, herkes üstümüze yürüyordu. arkadaşlar sakın ödemeyi bekletmeyin bırakın gelsin. benim başıma geldi içeride para birikince atıyor paranında üstüne konuyor. (reklam verenlere dağıtıyoruz diyor, oda yalan. ne kadarını dağıtıcakki) yaşayan bilir ...

saYRam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelkle geçmiş olsun . Bir düşünelim hesabınız neden kapatılmış olabilir? Siz hileli hurdalı bişi yapmadığınızı iddia ediyorsunuz. Ben en azından samimi olduğunuzu düşünüyorum. Ancaaak hani bazı deyimler vardır pot kırmak, çam devirmek gibi. mesajları okurken aklıma şu geldi. Google adsense hesabınıza farklı bilgisayarlardan giriyormusunuz? Örneğin internet kafeden. Şöyle bir durum oluşmuş olabilir siz farklı bir makinadan google adsense hesabınıza girmişsinizdir ve o makinadan sizin reklamlarınıza tıklanmış olabilir. Şimdi diyeceksiniz ki düşük bir ihtimal bu. Günde 30$ kazanıyorsanız oldukça fazla tıklanıyor demektir. Buda (eğer başka makialardan giriş yapmışsanız) bu oranı yükseltir.

İşte siz farkına varmadan böyle bir duruma düşmüş olabilirsiniz. Bu yüzden hiç hileli hurdalı iş yapmadığınızı söylersiniz ama siz bile farkına varmadan aslında yapmışsınızdır. İstemeden bile olsa.

saYRam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanaatimce bu google adsense olayına fazlaca kafayı takmamak gerekir. Yani sırf google reklamı almak için site açmak saçma geliyor bana. Google reklamlarından sinir olanlarıda hesaba katarsanız bu işten para kazanmak zor gibi görünüyor hele hele sadece bir tek siteniz var ise.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo ile msn rekabeti kızıştıracak kalite artacak bence

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes bunu söylüyor kızılkurt bakalım görecez inş. kazançlı çıkan biz oluruz.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kısa süre içerisinde içeriğe göre reklam yayınlatacak bir Türk şirket olaya dahil olursa en güzeli olur... Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!

aslında istiyorum böyle bir sistem kurmak ama çok zor!

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
UguG' Alıntı:
bence kısa süre içerisinde içeriğe göre reklam yayınlatacak bir Türk şirket olaya dahil olursa en güzeli olur... Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!

aslında istiyorum böyle bir sistem kurmak ama çok zor!

-------------------------------------------------

Türk'ün Türk'ten başka dostu yok tamamen koca bir yalan. Dünya'nın çeşitli bölgelerinden süper arkadaşlara sahibim. Bunu yurtdışında yaşadıkça öğrenirsiniz...

Burada konu ile alakası yoktu, ama yazını okuyunca yazasım geldi. İnsan ırk ve soyu nereden olursa olsun, önce mert olacak. Bence burda suçlu olan google değil, biz Türkleriz. Şimdi senin deyimini değişiyorum. Bu durumda; " Türk'ün Türk'ten büyük düşmanı yok... "

Kendimiz ediyor, yine kendimize ediyoruz... Yahoo'da çıksa, XXX birşeyde çıksa, bizden adam olmadıkça, ordanda atılırız...

Sevgiler, saygılar...

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm hile v.s. şeylerde haklısınız ama türklüğü de bu kadar kötülemeye de gerek yok. konumuz bu değil ama google hile yapmasanda seni atabilir sonuçta makina bu direk insanlarla pek alakası olmayan bişey hile hurda yapan türklere zaten lafım yok ama bazende mazlumların canı yanıyor hiçbirşey yapmadığı halde sanırım bu hep biz türkler diyenlerin adsense le alakaları yok yada beklentileri yok

L

Limitsiz.Net

Misafir
favorites' Alıntı:
google hesabımı kapattı.
"geçersiz tıklama ıvır zıvır vs..vs".

Bu mübarek bayram adına ne reklamlara tıkladım, ne illegal bir şey yaptım. nede kural dışı bir hareket. günlük 30 dolar kazanıyordum ve ödemeleri bekletiyordum. epey para vardı hesapta..neymiş " geçersiz tıklama "..

ya bu nasıl mahkumiyettir? üzerimizden para kazanıyorlar, sonrada kıça tekme..var mı böyle bir olay?

:) günlük hilesiz sekilde 30 dolar kazanıyordum diyorsun günlük tekil hitin kac ki günde 30 dolar kazanıyorsun muhakkak bir hilen vardı keywords kullanmıssındır. baska birsey yapmıssındır banlamıstır.

burda google.com u sürekli kötüleyip durmaktan vazgecin haksız yere adam banlamıyorlar hile yaptığımda benide banladır hilesiz bir sekilde calısırsan google sana dokunmaz paranıda öder.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
günlük tekilim 40 bin. sayfa gösterimi 200 bin. burada yazıyorsak, bir problemi dile getirmek için yazıyoruz. boş boş konuşmasan daha yerinde olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5