İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yollanan Hite Göre Sıralama Yapan Toplist

C

callous

Misafir
selam.

üye sitelerin yolladıkları hite göre sıralama yapan bi toplist arıyorum. (asp) aspscriptz'in toplistini buldum ama onaylama gibi birşey yok. direk herşeyi ekliyor, sorun çıkartabilir ileride.

bu işlevi görebilecek script bilen varsa?

C

constantine

Misafir
Körmüsün adam hite göre sıralama yapacak toplist arıyorum demiş. Gözüne gözlük al bence. Hipermetropmusun nesin.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
constantine' Alıntı:
Körmüsün adam hite göre sıralama yapacak toplist arıyorum demiş. Gözüne gözlük al bence. Hipermetropmusun nesin.

Yanlış anlaşılma olmuş, arkadaş kendi kullanacağı bir script arıyor mesajı dikkatle okursan bunu anlayabilme ihtimalin var, ve burdaki arkadaşlara lütfen saygılı ol.

C

callous

Misafir
valla bilseydim bu kadar kargaşa çıkıcanı sormazdım yahu :D panik yok arkadaşlar hehehe

C

callous

Misafir
trextra: deliste, normal bi toplist. ben siteye yolladığı hite göre sıralama yapan bişi arıyorum. vaynet.com gibi mesela

P

Parae

Misafir
constantine' Alıntı:

Lan gak git .. akşam akşam sinirleri tepeme çıkartma ...

Saçma saçma konuşma .. seviyeni koru .. Gözlügü sana ben alcam , ve ben takıcam , göZüne ..

sen iyi oku adam ne istemiş ... Kapasiteni belli edicek cevaplar yazma ,

okuduğunu anlaki forumda daha fazla aciz duruma düşme ..
adamın ne aradıgını anladın mı ? ben genede söyliyim sanmıyorum anlıyacagını .. adam Toplist scripti arıyor ..

Modlardan mesajı silmemelerini rica ediyorum , çünkü herhangi bir forum dışı mesaj yazmadım , yada herhangi bir küfürde içermiyor ....

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamam bu kadar yuksek tansiyon yeterli. "Gak" "git" "kor musun" "lan" tarzi sokak dalasi muhabbetine burda derhal son verile. "constantine" ve "Parae" bu bu konu hakkindaki son mesajiniz olsun, anlastik? Cevap vermeyin :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz asp biliyosan delisteyi o tipe çevirebilirsin buyüzden söyledim arkadaş kızma. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5