İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yoncu.com .tk domain dağıtıyor

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhaba
Yoncu.com .tk domain dağıtıyor herhangi bire bağlantım yok onlarla sipariş verdiğiniz gibi açılıyor 30'u geçik domainim var.
İyi günlerde kullanın
http://yoncu.com

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
.tk Uzantılı alan adı sahibi olmak için tek yapmanız gereken alan adını Sorgulamak ve badava almaktır.

Bedava .TK Kayıt Sözleşmesi:
* Ücretsiz, bir yıl olarak kayıt edilmektedir,
* 90 gün içerisinde alan adınıza en az 25 farklı ziyaretci giriş yapmalıdır,
* Farklı firmaya transfer edilemez, transfer kodları yoktur,
* 3. Şahıslara satılırsa bu kuralların bildirilmesi zorunludur,
* Uzatma işlemi son 15 gün içerisinde yapılabilir. Süresi bittiği gün uzatma yapılamaz,
* Uzatılmayan alan adları süresi bittiği gün kapanır, geri alınamaz, silinmesi beklenmelidir.
Kural İhlalinde;
* İlgili alan adı silinebilir. Üye herhangi bir hak talep edemz,
* Üye hesabı kapatılabilir veya tazminat talep edilir,
* Alan adına el konulur veya farklı üyeye verilebilir.

turkral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde arkadaşlarla sohbet sırasında bu konu açıldı. .tk domain ücretsiz veriliyormuş.. Neyse bahse konu siteye girdik bir sürü domain denedik farklı bir domain sitesinde boş görünen dom. denediğimiz sitede dolu görünüyor.. Meğerse olayın iç yüzü domain hakkında fikir almakmış.. :) siz domaini sorguladıkça sözde ücretsiz dom. dağıtan arkadaşlar fikir sahibi oluyormuş.. tabi bilgi kesin olmamakla beraber sadece benim fikrim. denedim ve beni haklı çıkarabilecek bulgulara rastladım.. Kolay gelsin..

tdilek007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.tk yi proxy sitelrinden girince dot.tk den ücretsiz alınabilir ben aldım bir kaç tane.

djfatih08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 seneyi aşkındır kullanıyorum ben hiç bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Birçok domain sattım ve elimde 300'e yakın domain var.. Yoncu.com'un daha yeni yayılıyor olması çok ilginç..

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 seneyi aşkındır kullanıyorum ben hiç bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Birçok domain sattım ve elimde 300'e yakın domain var.. Yoncu.com'un daha yeni yayılıyor olması çok ilginç..

meraba arkadasım simdi ben yoncudan bedava tk alsam 1 yıl sonra kapanmıyormu yani hitim yükselse falan satılmıyormu güvenirliği nedir bu sitenin

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
boş boş iş yapmayın tk domain ücretsiz alırsınız ama hitlenirse babayı alırsınız.o domaie el koyarlar.biraz araştırın. tk domain zaten isimtescilde 3 tl bulamıyorsanız 3 tl bu işleri hepten bırakın

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
boş boş iş yapmayın tk domain ücretsiz alırsınız ama hitlenirse babayı alırsınız.o domaie el koyarlar.biraz araştırın. tk domain zaten isimtescilde 3 tl bulamıyorsanız 3 tl bu işleri hepten bırakın

paypal açmaya üşeniyorum yoksa deli gibi her dakka birseyler alırım :D yoksa var paramız her gün sigaraya kac domain gidiyo bir bilseniz

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35

.tk alacağıma .in alırım :) Hem daha ucuz hemde milletin ücretsiz aldığı birşey değil :) Emir ' den gene ibretlik bir paylaşım , senden böyle şeyler bekliyoruz :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
.tk Uzantılı alan adı sahibi olmak için tek yapmanız gereken alan adını Sorgulamak ve badava almaktır.
hocam tek yapmamız gereken derken 2 şey söylediniz sanırım.

.tk uzantılı domain almak için tek yapmanız gereken
-domaini sorgulatmak
-bedava almaktır.

biiiiiir ve ikiiiii. Haydi çocuklar şimdi birdaha biiiiir ve ikiiii

bu forum bana çok şey kattı yakında alfabeyide öğreneceğim..

Not: teşekkür ederiz konucu arkadaş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5