İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönetim Paneli Yapımıyla İlgili Aklımda Sorular var yardımcı olabilecek

eyup51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar herkeze kolay gelsin aklımda bazı sorular var internetten aramama rağmen bulamadım yardımcı olacak bi arkadaş varsa çok sevinirim şimdi ben giriş seviyesinde bi bilgiye sahipim ve minecraft yönetim paneli yapmak istiyorum internette ücretsiz var fakat ben bu yaptıgım paneli kenti siteme entegre etmek istiyorum sormak istedigim soru su benim bu iş için neyi ögrenmem gerekiyor mysql mi kullanacağım yoksa php mi kullanacagım oyun serveriyle neyi bağdaştıracagım yardımcı olurmusunuz lütfen

sovetski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce hiç minecraft oynamadım yani hiçbir fikrim yok fakat herhangi bir web yönetim paneli ve s. yazacaksanız mysql ve php öğrenmenizi tavsiye ederim + bunların yanında css ve html da önemli tabi :)

eyup51

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce hiç minecraft oynamadım yani hiçbir fikrim yok fakat herhangi bir web yönetim paneli ve s. yazacaksanız mysql ve php öğrenmenizi tavsiye ederim + bunların yanında css ve html da önemli tabi :)

anladım kardeşim ama bunu nasıl oyun serverina baglanacaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5