İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönetim Panelinde Reklamlar Hep Banner

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 4-5gündür dikkatimi birşey çekti.
Smf forum kullanıyorum.
www.pcqopat.com/forum bakman isteyen.Şimdi orada google reklamım var.Fakat forumda gezerken hep text reklamlar çıkıyor.Çoğu arkadaşımada sordum text reklam çıkıyor.Fakat ne zaman admin paneline girsem banner reklam çıkıyor.Sayfayı ne kadar yenilersem yenileyim banner reklamlar çıkıyor.
Forumda banner reklam çıkmayıp niye admin panelinde çıkıyor acaba.Tıklayamıyorum diye google bana bilerek mi yapıyor :D
Valla anlamadım gitti.Forumda text yönetim yerinde banner reklamlar uçuşuyor. :D Niye böyle acaba.Düşüncesi olan varmı?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde localhostta resimli büyük 720'lik reklam çıkıyordu anlam veremedim :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç kez F5 yaptım hepsinde banner reklam çıkıyor.Google nisbet yapıyor herhalde :D

O

OkYaNuS

Misafir
Google'ı anlamak...
Adamın biri kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, adam lambayı kumların içinden çıkarmış. Dalgasına belki cin çıkar deyip ovalamış lambayı. Harbi harbi cin çıkmış.

Cin demiş ki;

-“Bu, bu ay içinde dördüncü çıkarılışım ve bu işten bunalmaya başladım bu yüzden 3 dileği unut. Sadece bir dilek hakkın var!”

Adam oturmuş ve bir süre düşünmüş ve “Her zaman Hawaii’ye gitmek istedim ama uçaktan korkarım ve deniz de beni çok tutar. Benim için Hawaii’ye bir köprü yap ve arabayla oraya gidebileyim” demiş.

Cin gülmüş ve

-“Bu imkansız. Bu işin lojistiğini düşün! Köprünün ayakları nasıl Pasifik’in dibine ulaşabilir? Ne kadar beton gerektiğini, ne kadar çelik gerektiğini düşün. Hayır başka bir dilek düşün” demiş.

Adam tamam demiş ve gerçekten güzel bir dilek düşünmeye başlamış. En sonunda,

-“ Ben webmasterim Google Adsense Reklamları yla kazanmaya çalışıyorum tam 4 kez banlandım. 5. Defa tekrar denedim Yine banlandım.
Bu Google emmi neye kızar neyi sever nasıl sayfalara kaç kuruşluk reklamlar verir.Neden türk ip lere kıllık yapar ben bunları anlamak öğrenmek ve google emmiyle kaynaşıp para kazanmak istiyorum..”

Cin cevap vermiş:

-“Köprü kaç şeritli olsun?”

:D Kusura bakmayın aklıma geldi yazim dedim :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar birşeyi keşfettim.Mesela admin panelinin adresi ayrı ve panele girerken şifre giriyorum yani foruma giriş gibi.Fakat admin panel adresinde bile banner reklam çıkıyor.normal girişle farklı sadece adresde admin yazıyor :D anlamadım valla.

"Developer" şimdi öyle yapıcam bakalım yine çıkıyor mu.Admin panelinde 100 kerede sayfayı yenilesem bannerdan başka reklam çıkmıyor. :D

"OkYaNuS" güzeldi.Çok haklısın google anlamak zor.admin paneline banner reklamdan başka reklam çıkmıyor normal sayfalarda da banner reklam çıkmıyor alalalalala.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:
Arkadaşlar birşeyi keşfettim.Mesela admin panelinin adresi ayrı ve panele girerken şifre giriyorum yani foruma giriş gibi.Fakat admin panel adresinde bile banner reklam çıkıyor.normal girişle farklı sadece adresde admin yazıyor :D anlamadım valla.

bunun nedeni türkçe kelimelerden cok yabancı kelimelerin, uzantıların, kodların admin panlinden geçmesi.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
bunun nedeni türkçe kelimelerden cok yabancı kelimelerin, uzantıların, kodların admin panlinden geçmesi.
Yani şunu mu diyorsun.Mesela ben admin tıklayınca xxxxx.php dosyası çalışıyor ve bu xxxxx.php dosyasının içindeki kelimelerin yabancı dilde olmasından dolayı mı yada bu kelimelerin reklam kelimeleriyle uyumlu olmasından dolayı.Doğru mu anlamışım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5