İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yönlendirme Scripti Almak İsteyen (SiteYonlendir.com)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba www.siteyonlendir.com scripti satılıktır.

> Özellikleri
-------------
- kolay domain ekleme ve ayarlama
- sınırsız domain ekleme sayısı (Max:CPanelinizin İzin verdiği kadar)
- spam domain alınmasını engellemek için her hesapta en fazla 10 alan adı alınabilmesi
- email doğrulamayan webmasterların alan adı alamaması
- dağıtılan adreslerin subdomain olarak eklenmesi
- Spam alan adı alınmasını engellemek için her adrese sadece 1 yönlendirme yapılması (60 alan adınızı boş yere alıp kendi domainine yönlendirmek isteyenler için)
- Server yükü minumum seviyeye indirilmiştir. Çok büyük bir servis olsa bile 65-70$ lık bir server çok çok rahat kaldıracaktır.

- Bütün tasarım tek bir dosyada olduğu için isteyenler biraz uğraşarak yeni tasarım oluşturulabilir.

- Bütün domainlerin reklam alanı vb. tek bir dosyadan ayarlanır. Örn. yönlendirilen sitenin sağına reklam koyarsanız alınmış bütün domainlerde sağda reklam çıkacaktır.

- Path sistemi desteklenmektedir. örn. http://sizdenalinanadres.domain.com/abc/ -> http://www.bedavahostadresi.com/kullanici/abc/ adresine gider.

Yönetim paneli yok çünkü gerek yok, bütün sistemin sorunsuz işleyeceğinin garantisini verebilirim. Daha sonradan script geliştirme bazında olmasada belki teknik bir ihtiyacınız olursa karşılayabilirim.

Alan Kişilerin Sahip Olması Gerekenler
------------------------------------
CPanel, Boşta 1 Ip adresi, 1 Domain, .htaccess çalışması birde reklam geliri için para sayma makinesi :p

Script Fiyatı : 200$ dır. Almak isteyen olursa bana ulaşabilir..
Başkasında olmasın tek ben kullanayım derseniz : 1000$

(Scripti kendim kullanmak için yazmıştım uyduruk kodlama yapılmamıştır. Ben sistemi değiştirip başka bir alana doğru kaydırmayı planlıyorum o yüzden bu halini kullanmayacağım için değerlendirmek istedim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5