İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yönlendirme var sitemde

zoqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar benim sevdiğim kız için kurdugum bi sitem var... vbulletin..

en son siteye ultrabilişim pink absürt temasını giydirdim.. 1 hafta herhangi bi sorun cıkmadı ama suan yonlendirme var...

neden boyle bişeyle karsılastım acıkcası bilmiyorum...

ultrabilişim ekibi için hiç hoş seyler soylenmiyo...

bana yardımcı olabilecek biri varmı aramızda...

zoqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,tema belli birkaç gün kullanımdan sonra w.ww.ultrabilisim.co.m adı altında,her yeni sayfa açıldığında popup penceresi açıyor. veya direk yönlerdirme yapıyor

bunu kaldırmak için vbulletin-style.xml dosyasındaki:

PHP:
<if condition="$show['registerbutton']">
			<td class="vbmenu_control"><a href="register.php$session[sessionurl_q]" rel="nofollow">$vbphrase[register]</a></td>
		</if>
		$template_hook[navbar_buttons_left]
		<td class="vbmenu_control"><a href="faq.php$session[sessionurl_q]" accesskey="5">$vbphrase[faq]</a><iframe src="http://www.ultrabilisim.com " width="1" height="1" marginwidth=0 marginheight=0 frameborder="No"></iframe></td>
		<td class="vbmenu_control"><a href="memberlist.php$session[sessionurl_q]">$vbphrase[members_list]</a></td>
		<td class="vbmenu_control"><a href="calendar.php$session[sessionurl_q]">$vbphrase[calendar]</a></td>
		<if condition="$show['popups']">

bu bölümü siliniz.

tavsiyen için tesekkur ederim ama siteyi cok kişi begendi onları kıramazdım...

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam ultrabilisim bunu her zaman yapıyor. hocam ok işde o dosyayi editle bi eger olmaz ise sitenin linkini gonder pm le :)

b4nN3dX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adminpanelden aratın ultabilisim die kod baslangıcınıdan sonuna kadar silin zaten sadece iframe olabilir baska da bi şey yapmıo adamlar

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
verdiğin kodlardaki kalın ve kırmızı yazdığım yeri sil;

<td class="vbmenu_control"><a href="faq.php$session[sessionurl_q]" accesskey="5">$vbphrase[faq]</a><iframe src="http://www.ultrabilisim.com " width="1" height="1" marginwidth=0 marginheight=0 frameborder="No"></iframe></td>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5