İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yorum Yaz USB Vantilatörü Kap

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yarışma sonuçlandı: http://www.laktoz.net/yorum-yaz-usb-vantilatoru-kap-cekilisi-sonuclandi.html

Yaz sıcakları yavaş yavaş gelirken Laktoz.Net olarak okuyucularımızdan birine USB Vantilatör hediye etmek istedik. Ucuzlukcu.Com Alışveriş Sitesi sponsorluğunda yapılan bu çekilişe bu yazı altına bir yorum atan herkes katılabilecek.

vantilator.jpg

Ucuzlukcu.Com sponsorluğunda yapılan ” Yorum Yaz USB Vantilatörü Kap ” isimli çekilişimizde yorum yazacak okuyucularımız arasından bir kişiye yapacağımız çekiliş sonrasında Modanom YL-989 USB Vantilatörünü hediye ediyoruz. Laktoz.Net ve Ucuzlukcu.Com iş birliği ile düzenlenen bu çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu yazının altına yorum yazarak 1 ile 200 arasında bir sayı seçmektir. 5 Haziran 2010 tarihinde sona erecek katılımların ardından çekiliş yapılacak ve bunun sonucunda şanslı okuyucularımızdan bir tanesi Modanom YL-989 USB Vantilatörünü kazanacaktır.

Kurallar ve daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret ediniz.

Kusura bakmayın bu foruma geç açabildim konuyu. Bugün son gün. Artık kaç kişi burdan katılabilirse :) Bir sonraki çekilişte görüşmek üzere.

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
iyi hoş güzelde ucuzlukcu.com google analytics kullanmakta ve kendilerine kodları sorun giderilene kadar kaldırırlarsa iyi olur çünkü bu yüzden site 2 saatte açılmakta. Galiba kendilerinin haberleri yok. Madem sponsorunuz ulaşıp kendilerine bildirirseniz iyi olur.

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi hoş güzelde ucuzlukcu.com google analytics kullanmakta ve kendilerine kodları sorun giderilene kadar kaldırırlarsa iyi olur çünkü bu yüzden site 2 saatte açılmakta. Galiba kendilerinin haberleri yok. Madem sponsorunuz ulaşıp kendilerine bildirirseniz iyi olur.

Kendilerine ilettim durumu. İlgileniyorlar. Bilgilendirme için teşekkürler.

hadi hayırlısı katıldık bakalım :)

Ozanti olarak katılmışsın. Sanırım gerçek ismin Ozan. Yorumuna da cevap yazdım. Gerçek isimle katılmak gerekiyor. Sitedeki yorumunun altına ismini onaylarsan sevinirim.

Bol şans herkese

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Katıldık gerçi şans bize gülmez :d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi