İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yorum Yazarak Para Kazanma

thomashardy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu bir paid to click-reklam tıkla kazan sitesi değil, burada gösterilen siteler hakkında yorum yazarak para kazanabiliyorsunuz. Şu an 8 tane site gösteriliyor ve yazdığınız yorum başına 0,30$ kazanıyorsunuz. Minimum ödeme 15$, yani bir hafta da minimum ödemeye ulaşabilirsiniz, ayrıca sitede upgrade seçeneği de mevcut. Upgrade üyeler yorum başı 0,60$ kazanıyorlar. Paypal ve payza ödemesi yapıyorlar, 1 hafta denemek için değer diye düşünüyorum.
Siteye Kayıt olmak için BURAYA
Refsiz link buraya

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu daha önce denenmiş bir site... SCAM... ödeme yapmıyor, yaramaz... uğraşmanıza değmez..

thomashardy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyardığınız için teşekkür ederim, bende scam olduğuna dair bilgiler okudum ancak çoğu 5 yıl öncesine ait, O yüzden bir hafta deneyeceğim bakalım ödeme yaparlarsa kanıt koyarım.

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir deneyin, işe yararsa bilgilendirirsiniz..

Güvenilir anket sitesi arıyorsanız mail adresinizi pm atın, test edip onayladığım sitelerden davet yollarım.. ;)

thomashardy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu bir paid to click-reklam tıkla kazan sitesi değil, burada gösterilen siteler hakkında yorum yazarak para kazanabiliyorsunuz. Şu an 8 tane site gösteriliyor ve yazdığınız yorum başına 0,30$ kazanıyorsunuz. Minimum ödeme 15$, yani bir hafta da minimum ödemeye ulaşabilirsiniz, ayrıca sitede upgrade seçeneği de mevcut. Upgrade üyeler yorum başı 0,60$ kazanıyorlar. Paypal ve payza ödemesi yapıyorlar, 1 hafta denemek için değer diye düşünüyorum.
Siteye Kayıt olmak için BURAYA
Refsiz link buraya

ilk gün 8 site vardı, o günden sonra yeni siteler çıkmadı sanırım uğraşmaya değmez bende listeden ıkarıyorum zaten.

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkar çıkar... Anket işi sabır ister, uzun zaman geçer belki ama ödemeni alırsın... awsuvey buna değmez...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5