İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yorumlar mısınız ?

F

fenerli

Misafir
adbrite.com üzerinden zaman zaman reklam veriyorum öncelikle siteyi 1 haftalık reklam paketi ile deneyip ondan sonra 1 aylık süreye uzatıyorum. Yine önce denemek için bir siteye reklam verdim 5 gündür her gece 00.00-00.30 arasında bu siteden aynı IP ile (site sahibi kendi IP si olduğunu söyledi) tek giriş oluyor adbrite reklamına tıklama yapılıyor (1 saniye bile sitede durmuyor) ve bunun dışında siteye hiç giriş olmuyor. (siteye hiç giriş olmamasını sorun olarak görmüyoruz)

Bu durumu IP takip bilgileri ile site sahibine ilettim

Gelen cevap
"Site icin yazdigim bir algoritma her gun calisiyor. Sanirim bilirsiniz, sitedeki hatalari kontrol eden, hatali linkleri tesbit eden bir algoritma. Bu yuzden ziyaretin en az oldugu bir anda algoritma basliyor ve sitedeki tum linklerin dogru yere gidip gitmedigini, olu link olusmus mu onu kontrol ediyor. Bu kontrol sirasinda sizin de tahmin edebileceginiz gibi o bahsedilen adbrite linki de kontrol ediliyor. Belki de budur bahsettiginiz. Ama yine de bilemiyorum.

Bu sizi neden rahatsiz ediyor onu anlamadim."

siz bu durumda ne düşünürsünüz, ben click başına ücret ödeme seçeneğinide seçmiş olabilirdim ve biz agresif olmakla suçlandık site sahibi tarafından.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5