İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yorumlarınız Benim İçin Çok Önemli :]

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eksik veya Yanlış Olan Bir Yer..Hoşunuza Gitmeyen BirŞey Gördüyseniz Dile Getirirseniz Minnettar Kalırım...
Teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatal error: Call to undefined function: show_banner() in d:\w3sites\Mobiliturk.com\wwwroot\index.php on line 57

Bu bır ıkıncısıde resımlerının boyutları buyuk gec alıcılıyor hayırlı olsun basarılar dılerım

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sitede linki mail adresin olan bir resim var. Herhalde bu sitede yanlis birsey bulmak cok uzun sürer :)

C

chemeng

Misafir
içerik olarak inceleme fırsatım olmadı ama gerek tasarım gerekse düzeni gayet güzel. özellikle renk uyumu hoş olmuş. açılma hızında bir problem görmedim gayet iyi açılıyor bende.

başarılar...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
naptın sen tasarlamadan mı buraya koydun :D ben gırdıgımmde bıseycıkler yoktu basarılar

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarim Konusu Yeterlidir Benim Icin Begenildiyse Ne Mutlu Bana..
Mk Arkadasin Bahsettigi ve Benim Buldugum 2-3 Sey War Onlari Halletmeye Calisiyorum..Hepinize Tesekkurler..
Icerigi Site Sahibi Eklesin Daha Neler :]

K

Kerasus

Misafir
Image agırlıklı oldugu için biraz yavaş açılıyor. Tasarım ve renkler hoş.
MobiliFORUM v.1.0 by artuç
Burda direk mailto: şeklinde link vermek yerine image dosyasi kullanarak email yazarsan spam ilerde başına bela olmaz.
Birde şu 2 sayfa çalışmıyor, sanırım daha bitirmedin:
Kullanıcı Sözleşmesi|Gizlilik Politikası

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
404 veriyor

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım olarak güzel , fakat bu tasarımda en azından bazı bölümlere flash banner yada benzeri flash görseller eklersen site daha da canlanır.

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler
fakat firefox da sitenin resimlerinin arasında boşluk çıkıyor ve çok göze batıyor.
Bir ilgilen istersen.

O

omerinfocus

Misafir
M.CoRLeOnE isimli kendini tanıtman mümkün mü?

ben bu siteye yeni üye oldum , ve Mobiliturk.com un fikir babası, isim babası ve tasarımını yapan kişiyim:)

bu arada görüşler için teşekkürler, içeriği oldukça gelişti.
Bir de kampanya yapmayı planlıyoruz, üye sayısını arttırmak için, ne önerirsiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5