İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yorumlarınızı bekliyorum...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili ,

Forumlarda Reklam yapan arkadaşların,

DC Bilgileri ,
Server Bilgileri,
Uptime Oranları,
Referansları,
Alan ve Bant bilgileri,
Diğer Özellikler,

Yukarıdaki bilgilerden hangilerini vermesi uygundur veya yani verilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz,

Ayrıca Sınırsız trafik ve %100 veya buna yakın uptime garantisi verilmesi konusundaki görüşlerinizide almak istiyorum,

Syg.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Datacenter ve server bilgileri verilmesi saçma bence.Talep halinde tabi ki paylaşılır ama bir insanın "bendeki sunucunun özellikleri kimsede yok" diye satış yapması yanlış bence.En önemli bilgi referans bilgisi.Kişi kendini sunucu bilgisiyle değil verdiği hizmetle kanıtlamalı.Ayrıca uptime garantisini de daha önce de defalarca söylediğim gibi doğru buluyorum.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
test dosyası server dc/lokasyon ve bi 2 referans yeterli diye düsünüyorum :)

R

*reyeskane-

Misafir
Nacizane fikirlerim:

DC söylenmeyebilir.. Neden derseniz, adam saatlerini vermiş kafa patlatmış güzel bir dcbulmuştur ve sunucu almıştır, kimseye söylemek zorunda değildir.

Ancak uptime nesnel verilerle kanıtlanmalıdır. Yani hyperspin gibi bir yerden verilecek monitoring raporlarının yararlı olacağı kanısındayım.

Açık konışıyım, server bilgilerini vermenin mantığını anlayaiblmiş değilim. Yani ok adamda opteron 246 vardır, ama içinde 500 tane account açmıştır. Bu durumda opteron olmasının bir yararanı göremezsiniz. Ancak amd 3200 vardır içinde 50 account vardır verim alırsınız.

Dediğim gibi nacizane fikirlerim, eleştriye açıktır..

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Hosting satıcıları değil , Webmaster arkadaşlarında fikirlerini bekliyorum, Lütfen Görüşlerinizi paylaşınız Sizlere Hosting satışı yapılırken hangi özellikleri vermemizi istersiniz? Yada sadece alan ve Bant benim için yeterlidirmi diyorsunuz??

R

*reyeskane-

Misafir
zahir' Alıntı:
Sadece Hosting satıcıları değil , Webmaster arkadaşlarında fikirlerini bekliyorum, Lütfen Görüşlerinizi paylaşınız Sizlere Hosting satışı yapılırken hangi özellikleri vermemizi istersiniz? Yada sadece alan ve Bant benim için yeterlidirmi diyorsunuz??

Bu arada, sağda solda hiç kampanyamı gördün mü :) Ben webmaster olarak cvpladım ;)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*reyeskane-' Alıntı:
Bu arada, sağda solda hiç kampanyamı gördün mü Ben webmaster olarak cvpladım

okdir ;) Diğer webmaster arkadaşlarında görüşlerini duymak isteriz diyelim öyleyse...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir' Alıntı:
öncelikle yorumları bekliyorum ancak
http://forum.iyinet.com/showpost.php?p=228823&postcount=7 buradaki yazıda sanırım Datacenter ın önemi ortaya çıkıyor,

Tabi bu verilsin verilmesin bunla ilgili şuan yorum yapmıyorum sadece bir bilgi,

Bence hosting firmasına datacenter sormak lokantaya eti aldığı yeri sormaya benzer.

Benim için herşeyin başı güven.Hosting firmana güveneceksin.Şöför o,sen yolcusun.Şöförün gittiği yol önemli değil önemli olan seni sağ salim varacağın yere yetiştirmesi.

Firma size kaliteli ve kesintisiz hizmet verdikten sonra gerisi anlamsız bence.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kesinlikle,
ben editör arkadaşlara çok defa yazdım ancak admin e yazmadım ,
biz burada tartışalım admin arkadaş ta bunları dikkate alarak bir taslak oluşturacaktır ,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5