İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yorumsuz. güncel haber

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki ilköğretim okulu öğrencisi, buldukları silahla rus ruleti oynadı. İki öğrenciden biri öldü, hayatta kalan diğeri ise polis tarafından gözaltına alındı.

Diyarbakır Ayşen Numan İlköğretim Okulu son sınıf öğrencileri B.G. ve O.H. boş arazide kurusıkıdan bozma tabancayla rus ruleti oynadı. Tabancayı başına dayayarak tetiği çeken 16 yaşındaki B.G., silahın ateş alması sonucu ağır yaralandı.

Diclekent Semti'nde bulunan Ayşen Numan İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören B.G. ve O.H., okul yanında bulunan boş arazide yerde bulduklarını iddia ettikleri kurusıkıdan bozma smith wesson benzeri toplu silahla oyun ölümü olarak bilinen Rus ruleti oynamaya karar verdiler. Ölüm oyununa ilk olarak O.H. başladı. İkincide B.G., üçüncüde ise yine O.H. silahı kafasına dayayarak tetik çekti ancak silah patlamadı.

4'ÜNCÜ KEZ TETİK ÇEKTİ
Dördüncü kez tetiği çekme sırası kendisine gelen B.G., tabancayı kafasına dayayarak tetiği çekince kanlar içerisinde yere yığıldı. Arkadaşının yaralandığını gören O.H.'nin yardım istemesi üzerine B.G. çevredekiler tarafından önce Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Dicle Üniveristesi Acil sirvisi bölümüne kaldırılan B.G. ameliyata alındı. B.G.’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.
Olaydan sonra olisler tabancayı boş arazide bulurken, ölüm oyununa katılan O.H.’yi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

kaynak
http://www.haberalemi.net/haber_detay.php?haber_id=25060

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Özür dileyerek arkadaşlar .. Vay salaklar demek istiyorum ...

TV ler hep kötü örnek...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kurusıkıdan bozma tabancaları nerden buluyorlar, kuru sıkı tabancaları kim modifiye ediyor, nerede yapılıyor dahada önemlisi aileler nasıl bunların eline tabanca verebiliyor... Bu mantık sadece doğuda yok aslında ben karadenizliyim ve kendi memleketimden biliyorum eğlencelerde, düğünlerde 10 yaşındaki çocuğa bile silah veriliyor mantık değişmeli...

ibrahimd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanıdığın oğlu (lise 1), 50 liraya kurusıkıdan bozma almış birtane. babasına göğüs gererek gösteriyor. bir osmanlı tokadı...
1 hafta içinde 60 liraya satmış. "kâr ettim lan" diyip sırıtabiliyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5