İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

You have been banned for the following reason

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
1 defa uyarmıştım pm attım vs gibipostlar yasak diye kural 26 . 3.defa uyardıgımda 1 ay ban
Kendilerininde bilmediği aptalca zihniyet tarafından yönetilen forumları protesto ediyorum.Ne kadar aciz insanlar var bu internette.
Neden bir sorunu olan gelip adam gibi söylemiyorda bu tür basit ve aptalca şeyler yapıyorlar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kendilerininde bilmediği aptalca zihniyet tarafından yönetilen forumları protesto ediyorum.Ne kadar aciz insanlar var bu internette.
Neden bir sorunu olan gelip adam gibi söylemiyorda bu tür basit ve aptalca şeyler yapıyorlar.

Haha süper keşke bizim forumda da böyle olsa. "pm attım" "pm cevaplandı" ulan özel mesaj kutunuza mesaj gelince uyarı geliyor niye foruma yaziyorsunki:) haketmişin banı selim:)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ah birde ben bilsem neresi oldugunu, açıklama bu pm attım demek yasakmış.
forumun adını yazmıcam ama wm forumu oldugunu söyliyeyim.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
( 1 ay ban ) r10'a benziyor. Aptalca zihniyet yüzünden bende 1 ay ban yedim. :)

Edit : hostbank aynı anda yazmışız :p

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yaw kendilerini ilah sanıyorlar, yönetimdekilerin 2-3 ü hariç içi boş bir forumdan nasıl banlanıyorum kendime yediremiyorum.
Çoluk çocuğun forumuna girdiğim içinde kendime kızıyorum.
Bu arada kendimide protesto ediyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5