İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

You tube dan Cevap

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar you tube üzerinde terörist örgüt adına propaganda yapıldığını bildirmişti bir arkadaşımız.Bunun üzerine bir mail yazmıştım şu cevap gelmiş paylaşmak istedim.

Thank you for contacting us with your feedback!

User feedback is very important to us, and your comments and ideas will
be
used to improve the YouTube community.

Regards,
The YouTube Team
saygılar..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bu mesaj iletişim bölümünü kullanınca yollanan otomatik mesaja benziyor gibi.

birde dün, forumdaki mesajlardan sonra pkk ile ilgili izlediğim bir videoyu bugün arkadaşıma izletmek istedim, izlemek için üyelik girişi istedi. eğer TERÖR ÖRGÜTÜ VİDEOLARI için youtube'un yaptığı buysa ........

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ona yordum ilk başta .Otomatik maildir dedim.Gerçi biraz geç geldi ama.Sonra hatırladım ki burada video haberini yazan arkadaşın yazdığı ing. metni göndermek için (ilk yolladığım kendi tarzancamlaydı ) başka mail adresi ile tekrar form doldurup bildirim yaptım.Ama ona karşılık birşey gelmemiş.O arkadaş ne yazmıştı tam okumadım ama :) ben damardan girmiştim "eğer bu vidyoyu kaldırmazsanız insanlarımız incinir devletimiz ülkemizden istenize girişleri engelleyebilir" demiştim.
Neyse video kalksın da ..

Saygılar..

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
robot cevabı. pekte ilgili yazmamışlar; bizimle iletişim kurduğunuz için tşkler. kullanıcı görüşleri bizim için çok önemli. yorumlarınız fikirleriniz platformumuzu geliştirmek için kullanılacak.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar saçmalamayın youtube nin ne alakası var olayda. pkk yı terorist gören tek ülke türkiye bunu unutmayın. youtube bunu önemsemez sizde reklamını yapıyorsunuz böyle şeylerin. bir türk pkk terörist diğe youtube ye video koyuyorsa pkk lılarda türkler terörist diye oraya video koyabilir. youtube hangisi doğru söylüyor diye kontrol etmez bunu.

eğer bir türk sitesinde bu var olsaydı evet dediğiniz haklı idi ama youtube'u ilgilendirmiyor turklerin sorunu ya da başka birşey.

onlara göre herkes fikrini yayınlamakta özgürdür. sonucta kendilerine dokunmuyor ucu.

google de pkk diye aratınca nasıl kayıt çıkıyorsa youtube de de video çıkacaktır.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(iii) submit material that is unlawful, obscene, defamatory, libelous, threatening, uygun-değilgraphic, harassing, hateful, racially or ethnically offensive, or encourages conduct that would be considered a criminal offense, give rise to civil liability, violate any law, or is otherwise inappropriate;

yani nefret içeriği olan, yasalara aykırı durum teşkil eden, suç olarak nitelenebilecek bir eylem içeren(herhalde ateşli saldırı biraz suçtur) vs içerik yasaktır diyorsa kurallarda bu da yasaktır.

ebay de Kardak adasının satışa çıkarılması, Youtube da tüm uygunsuz şikayetlerine rağmen ermeni ve kürt propagandalarının kaldırılmaması.

Telekom, emniyet, bgroom banner ı nedeniyle millete uyarı vereceğine böyle olaylarda aksiyon almalı, herşeyde silik pasif böyleyse böyle ne yapalım diye hareket etmenin anlamı yok.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
PKK, Avrupa Birliği ve Amerika terör örgütleri listesinde mevcuttur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
PKK terör örgütü You Tube yani googlenin kurulu olduğu USA' da terör örgütleri listesindedir dolayısı ile var olduğu söylenen görüntüler bu site içinde kurallara aykırıdır ama nasıl takip ediyorlar yada edebiliyorlarmı orası meçhul doğrusu...

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar o zaman Dünyada tüm Bıçak ve kesici aletleri de kaldıralım.

Sebep: İnsanlar Bıçağı kötü amaçlı kullanıyo, biribirin, bıçaklıyo, yaralıyo, öldürüyo

Böyle bişey olmaz. Youtube harika bir hizmettir ve bazı insanlar da bunu kötü amaçlı kullanıyor diye de kaldırılamaz. Teknoloji bu tip şeylerle engellenemez bana kalırsa

Edit:
Aman ya Youtube nerden çıktı be, şimdi farkettim zuhahaha :D Google Earth diyecektim, Youtube berden çıkmış. Pardon, Google Earth :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yasa dışı örgüt propagandası ve cinayet görüntülerinin normal olduğunu bıçakları da kaldıralım onlarda ölüme neden oluyor diye mi savunuyorsun?

Muhakeme kıtlığı mı var olm sende :)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yasa dışı örgüt propagandası ve cinayet görüntülerinin normal olduğunu bıçakları da kaldıralım onlarda ölüme neden oluyor diye mi savunuyorsun?

Muhakeme kıtlığı mı var olm sende :)
Eğer bir bağlantı kuramıyosan, bence yazık sana, bir de kalkıp buralarda yorum yapma bari ;) Bu arada terör örgütlerini savunan mı var, nerenle okuyosun yazıları. Ben sadece teknolojiyi bu şekilde engelleyemezler diyorum, gözlük tak

Düşünce ve Türkçe eksikliğin var anlaşılan ;)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
espri olsun diye öyle söylemiştim coşmuşun birden de neyse daha cevap vermiycem bu tip tartışmaları sevmiyorum. Tartışılacak bir konu değil bence zaten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5