İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Your account is limited.

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resolution center da var tüm bilgiler
biraz orayı karıştır yaparsın
her zaman bir sorunu önce kendin yapmaya gayret göstermelisin belki de çözüm ortadadır çok kolay bir hamlede yapabileceğin bişeydir ;)
resolution center da neden limited olduğunu ve ne yapman gerektiğini yazar.
orda bir fax coversheet göreceksin onu print screen alıp altına kredi kartını ekstreni ekleyip ordaki fax numarasına çek ordaki msj kutusuna ilgili şeyleri yaz tamamdır.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
birde telefon - su veya elektrik faturanı fakslaman gerekir ( tabi senin adına olmalı fatura )

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim limitedta kredi kartı ekstresi gönderdim takribi 3 saat sonra normale dönmüştü hesap.
zaten anlamıyolar su elek faturası :) bence onu dikkate almıyolardır ama konsolosluğa gidince de ne var ne yok koyuyoruz işi sağlama almak için :)

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Click to Resolve or Check Status yazan yere tıkladığın zaman senden hangi belgeleri ve işlemleri istiyorsa onu yapmalısın.Bunun içinde şifre ve güvenlik sorularını değiştirme bile olabilir. Başıma geldi. Benden şifre güvenlik sorusu oraya ekli olan kredi kartımın dışında bir kart ve adres belirtmem için döküman(kredi kart ekstresi olabilir) istemişti. tüm işlemleri tamamladıktan sonra 2-3 saat sonra hesap açılıyor.

umarım faydalı olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5