İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube adsense nede güzel kazandırıyorsun sen öyle :) [RESİMLİ]

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Selam dostlar,

Adsense serüvenine adsense ile devam edenlerdeniz. Geçtiğimiz haftalarda günde 1 dolar kazansam yılda 365 dolar yapar diye kendimi avuturken şimdi haftada kazandığım meblayı görünce yılda 143 dolara göz kırptığımı ve bu rakamında hiç artmayacağını hissettim.

Tıklamalar çok az biliyorum ama, tıklama artarsa tbm düşüyor tbm artarsa tık düşüyor, bgbg beni tek mutlu eden şey. Günlük 1200'lerde görüntülemem var ama 700-800 lerde görüntülenme sanırım tüm videolarım reklamlı olmadığı için. Neyse sonuç olarak, youtube kimine çok kazandırır kimine az. 2. kimi ben oluyorum burada. Neyse kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez...

rgs82.png

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanalına niche ve seo çalışması yap çok etkili izlenim ve hit alırsın ayrıca tbmlerde çok ciddi yükselme olur ..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
en basitinden komik hayvan videoları
gülmekten geberen bebek görüntüleri

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
video isimlerine "izlenme rekorları kıran ...." yaz. kesin izlenir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
şok olacaksınız...
herkes bu vidoyu konuşuyor

erenhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben özgün, kendi çektiğim oyun videolarını yayınladığım bir kanalın kazancını yayınladın. 10 kanal ne olabilir, ne yapabilirim aydınlatabilir misiniz?

hocam kendine komik olur haber olur vs vs 10 kategori bul ve bu 10 kategoriye 500'er video at ayrıntılı yardım istersen pm atabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5