İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

youtube adsense

Yunusm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar adsenseye giriş yaptığımda günlük 10000 e kadar izlenme 50 ile 100 arası tık oluyor kazançları adsensede görüyorum ama youtubeta göremiyorum nedeni ne olabilir adsensedeki miktar yüksek youtubetaki miktar düşük nedeni ne olabilir ?

handzan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardesm youtube tıklama oranlarını cok gec hesaplar sen adsense hesabına bak youtube'a bakma onemsiz o geriden gelsede olur. kolay gelsin..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bendede youtube geliri youtubeanaltichs ile görünüyor ama kesinleşmiş kazanç yada adsensede yazmıyor bişey anlamadım bu işten nisan ayından beri böyle sistem. Ödeme gelcekmi onuda bilmiyorum, bu ay sonu anlıcaz inş.

handzan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bendede youtube geliri youtubeanaltichs ile görünüyor ama kesinleşmiş kazanç yada adsensede yazmıyor bişey anlamadım bu işten nisan ayından beri böyle sistem. Ödeme gelcekmi onuda bilmiyorum, bu ay sonu anlıcaz inş.

Merhaba.. herhangi bir kural ihlali yapmadiginiz halde sorunsuz şekilde odeme alirsiniz ..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bugün itibari ile youtube gelirlerim eklendi kesinleşmiş kazançlara bilginize üstadım, teşekkürler yanıtlarınız için de :)

belturkplt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense te sadece reklam çikan göruntulemeler vardir o sadece kendi verilerine bakar youtube ise her ikisinide bakar 1 nisan 2013 ten itibaren kazançlar youtube üzerinden bakiliyor bazen 2 günlük bir fark olur , bu arda hiç bir zaman bir mantik yok ikisi arasinda. bende daha anlamadim

rserin75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense sayfasından o gunkü tahmini kazancı yapabilirmiyiz ? oradaki değerleri çarpıp bölsek ?

belturkplt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TO ile TBM çarpinca genelde o na yakin birsey oluyor ama aslinda pekte kisenin bildigi birsey degil biraz gizli tutuyorlar sanki :)

KGT2014

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ben youtube a gmailimle üye oldum birde kanal açtım kanala video ekledim şu ana kadar 15 görüntülenme olmuş para kazanma etkinleitir yaptım ama sizin anlattığınız şekilde para kazanma tam etkinleşmiyor hesabın eran görüntülerini koyuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

belturkplt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla resimler cikmiyor ama yinde dedigim gibi TO ile TBMçarp cikana yakin bir oran oluyor arti eksi

sinan80

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzlenme ile tıklanma arasındaki fark nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5