İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube aynı günde 3 kapatma davası

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya bugun girdimde youtube 3 dava acıklamaıs cıktı 4 gün önce sadece 1 tane vardı.

Şimdi ise bakıyorumda 3 ayrı dava hepside ankara

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 12/03/2008 tarih ve 2008/251 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Ankara 3. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 tarih ve 2008/311 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi, 13/03/2008 tarih ve 2008/411 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde destekleyenler diye bir liste yapsınlar altındada destekleyenlerin logosu ve ismi yazsın :) hey allam yaa

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence gicik giden cok ondan gidip sikayet ediyorlar buna care bulcaklari sanmiyorum nede olsa ya banane ya acilmasin getsin diyen hakimler ve savcilar cok yalniz anlamadim su son kapanma neden. Bide gecen kanal7 de haberlerde islama yani turbana karsi bayanlarin fikirleri gördum ayrica bir baska bayanda adnan menderes icin baya seyler söylemis galiba bu videolar youtubede görunmus degilmi? Gerci kendi fikrimi söyleyim su turban hakkindaki fikrini söyleyen kadini allaha havale ediyorum baska bisey demiyorum.

en©in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonunda engelleme sayfası diye bi site olusacak Youtube uzerinden reklam yapacaklar artık iyinete engellemenin webmasteride gelir link değişimi yaparız pr5:D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanırım arka arkaya davalar olunca acılması uzun sürdü ama dikkatimi ckeen başka bişi var gecen aylarda arka arkaya kapanma olmuştu sivas izmir anlara derken acılmıştı hemen bu sefer uzun surdu 10. gün oldu

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kararlar da değişik farklı kanunlarca engellenmiş galiba:D

ADrK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube'un kapatilmasi bir yönden çok iyi oldu..
Siteme video içeriği koymak için video ariyordum. Hangi siteydi tam hatirlamiyorum, google'a "en çok izlenen youtube videoları" yazmistim.. Herhangi bir siteye girdim ve Popup olarak acilan sitede bir videoya tiklayip içerigine bakmak istedim.

Videonun Linki "Süper Şarkı Mutlaka Dinleyin" idi.. Hit ise 9 bin küsürdü.. Neyse Girdim Baktım Ama oda ne! Liseli kızların adları soyadları anbeyan açık ve resimleride var.. Arkaplandada Küfür ediyorlar Kızlara.. "Ne hallere geldik" dedim kendi kendime.. Bu kızların ailesi annesi ve babası yokmu ?. Bunu gördüklerini düşünürseniz, YouTube'un Büyük bir Aile faciasına neden olacagi cok açık. Yapanlarıda Şikayet etmek Lazım aslında. Kimsenin onuru ile gururu ile oynayamaz. Bence Kapalı Kalması bu yönden çok iyi.. Ama Güzel Taraflarınıda gözardı etmemek gerekiyor. Ama başkasının hakkının başladığı yerde bizim hakkımız bitiyor ne yazıkkı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Youtube'un kapatilmasi bir yönden çok iyi oldu..
Siteme video içeriği koymak için video ariyordum. Hangi siteydi tam hatirlamiyorum, google'a "en çok izlenen youtube videoları" yazmistim.. Herhangi bir siteye girdim ve Popup olarak acilan sitede bir videoya tiklayip içerigine bakmak istedim.

Videonun Linki "Süper Şarkı Mutlaka Dinleyin" idi.. Hit ise 9 bin küsürdü.. Neyse Girdim Baktım Ama oda ne! Liseli kızların adları soyadları anbeyan açık ve resimleride var.. Arkaplandada Küfür ediyorlar Kızlara.. "Ne hallere geldik" dedim kendi kendime.. Bu kızların ailesi annesi ve babası yokmu ?. Bunu gördüklerini düşünürseniz, YouTube'un Büyük bir Aile faciasına neden olacagi cok açık. Yapanlarıda Şikayet etmek Lazım aslında. Kimsenin onuru ile gururu ile oynayamaz. Bence Kapalı Kalması bu yönden çok iyi.. Ama Güzel Taraflarınıda gözardı etmemek gerekiyor. Ama başkasının hakkının başladığı yerde bizim hakkımız bitiyor ne yazıkkı

sırf onu yapan yüzünden başkalarınıda cezalandırmak biraz mantıksız. Kurunun yanınd ayaşta yanar mantıgı olur o zaman o zaman güzel bir şeyleri engellemek isteyenler bu tür girişimd ebulup bir cok kişinin elinden bişiler alır sizce haksızlık degilmi.

youtube deki her video böyle kötü videolar degil. O yüzden bu işi yapanları bulmak ve daha sıkı denetim mekanizması geliştirmesi gerekli.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADrK bence yanlis dusunce senin icin Türkiyedekiler icin kapanmis ama benim icin kapanmamis ve benim gibi yurtdisinda oturan okadar cok insan var bence tek care youtubeyi kökten yasaklamak buna nasil care bulcaklari bilmiyorum ama youtube = google biri videolu biri google googlede okadar cok site varki onlari gördunuzde sasirirsiniz demeki sadece videolar göze cok carpiyor ondan bu duruma geldi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5