İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

youtube bot+seo+yorum+kırık video+admin panelli+kategorili+90 bin video beleş script

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbiden de güzel paylaşım.Fakat shared bir hosting bunun altından kalkamaz diye düşünüyorum.Vps ya da dedicated almak gerekli mi acaba? Video sitesi olanlar ya da scripti paylaşan arkadaş acaba günlük bant / aylık bant / alan gereksinimi nedir ortalama bir video sitesinin ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
harbiden de güzel paylaşım.Fakat shared bir hosting bunun altından kalkamaz diye düşünüyorum.Vps ya da dedicated almak gerekli mi acaba? Video sitesi olanlar ya da scripti paylaşan arkadaş acaba günlük bant / aylık bant / alan gereksinimi nedir ortalama bir video sitesinin ?

valla ilk başlarda azdı. 5 gb yetmişti ilk ay ikinci ayın ilk 15 hünü 10 GB yetmedi. Sanırım 30 GB filan yeterli olur ilk 3-4 ay için. 6 aydan sonra Sandboxa girmezseniz seninde dediğin gibi bir dedicated mutlaka gerekir.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Anasayfa > kurtlar vadisi pusu 26. bölüm aramasinda 1225 sonuc bulunmustur diyor arama yaptığımda fakat konu ile alakalı hiçbir tane video yok hepsi çok alakasız videolar?

Neden böyle acaba...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Anasayfa > kurtlar vadisi pusu 26. bölüm aramasinda 1225 sonuc bulunmustur diyor arama yaptığımda fakat konu ile alakalı hiçbir tane video yok hepsi çok alakasız videolar?

Neden böyle acaba...

Ben hızlı video kayıt etsin diye kelime kelime ayırmıştım o yüzden. :D

Kod:
$string = explode(' ', $kl);
$sql_where = 'WHERE ';
foreach($string as $str)
{
    $sql_where .= " OR baslik like '%$kl%' or aciklama like '%$kl%'";
}
$sql_where = preg_replace("/ OR (.*)/i", "\$1", $sql_where); // bu kodu where'den sonra gelen fazladan olan " or " olan yeri silmek için kullandým. bu yüzden burasý kafaný karýþtýrmasýn.
$sql = 'SELECT * FROM youtube ' . $sql_where;

yukardaki dölümü aşağıdakiyle değiştir.

Kod:
$sql = 'SELECT * FROM youtube where baslik like '%$str%' or aciklama like '%$str%';

sonarama.php de.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
scriptin tüm sayfalarını kontrol edin emufriends.net yazan her yeri değiştirin. Mesela taglar bölümünde izleniyor.php dekini değiştirmezseniz sitenizin dışına çıkıyormuş yeni fark ettim.

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"This Account Has Been Suspended"
sayfa suspended edilmiş demo sayfası ;)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
"This Account Has Been Suspended"
sayfa suspended edilmiş demo sayfası ;)

domainin süresi doldu hocam ondan demo istersen bir sürü var zaten site sabdbox a girmişti ondan uzatmadım

bunlar yeni daha varda yazmamamı rica ettikleri için yazmıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serkanizmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deli oldumgostermıyo hata verıyo sayfa

arkadaslar scrıptıkurdum amavideoları on ızlenımlerı acmıyor bırakın onu herhangı bır vıdeoya ekledıgınızde videolarda acılmıyor sayfa hata verıyo

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mühtiş hortlatmışsın dostum ama yardım istiyorsun, scripti dağıtan arkadaşlara konuya mesaj geldiğine dair muhetemelen mail gitmiştir.
Umarım yardımcı olurlar.
Saygılarımla.

@Neb

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Videoları youtubeden çektiği için göremiyorsundur muhtemelen youtube banlı olduğu için videoları izleyemezsin.

Birde neb in :) ilk yazdığı cevabı okudum şimdi. O zamanlar hızlı indexlenip iyi hit çekiyordu 3 tane sitede kullandım 3 üde sandaboxa düştü ama parada kazandırdı :).

bendenx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu hortlatayım. arkadaşlar varsa elinde hala bu script link yenilermisiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5