İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Botlu |Video Portal Scripti | Kolay Kullanım | DETAY İÇERDE

S4V4S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

---: Tanıtım :---
Merhaba Arkadaşlar şimdi sizlere %100 kendi yazılımımız olan mxvideo scriptini tanıtacağım. scriptimizden kısa olarak bir özet geçeyim ardından özeliklerini yazıcağım. scriptimiz video paylaşım portalı'dır. üye olup youtube üzerindeki videolar paylaşıla bilir üyeler aralarında özel mesajlaşmalar yapa bilir. ayrıca hiç uraşamam diyorsanız panelinizden tek tıkla youtubedeki son videoları sitenize çeke bilirsiniz. ve google'de indexinizi arttıra bilirsiniz.
Ayrıca her web sitesinin nerede ise sorunu olan renk sıkıntısınada son verdik. sınırsız renk seçeneği ile sizlere teslim ediyoruz peki nasılmı derseniz. siteye girdiğinizde yandaki tuşa tıklayarak çıkan yerden istediğiniz rengi seçe bilirsiniz. ve site sizin seçiminize göre o renge dönüşecektir. demo adresinde detayları göre bilirsiniz.
---: Özellikler:---
r99zt.png
Sınırsız Renk Seçeneği ( Renk Paleti sayesinde herkes kendine özel renk seçer )
r99zt.png
Kolay Kullanımlı Paneli
r99zt.png
Güncel Youtube botu
r99zt.png
Üye olma özelliği
r99zt.png
Üyelerin bir biri ile mesajlaşma özelliği
r99zt.png
RSS özelliği

r99zt.png
Gelişmiş Sitemap Özelliği ( Anlık olarak güncellenir. )
r99zt.png
Paylaşılan Videolar Onay verilmeden çıkmaz ( Panelinizden 1 2 saniye içinde videoları onaylıya bilirsiniz. )
r99zt.png
Rastgele Video Buttonu
r99zt.png
İletişim Sayfası ( Yazılan Mesajlar Panelinize gelir. )
r99zt.png
Etiket Özelliği ( Etiket sistemi )
r99zt.png
Sayfalama Özelliği
r99zt.png
Kelime Bazlı Youtube video Ekleme Örnek ( Savaş Yazdığınızda Savaş ile ilgili videolar eklenir )
r99zt.png
Arama Sayfası
r99zt.png
Admin Ekleme / Silme Özelliği
r99zt.png
Adminin en son ne zaman hangi ip ile giriş yaptığının kaydını tutma özelliği
r99zt.png
Admin Panelinden Sitenizin Title - Acıklama - Kelimeler gibi özeliklerini Düzenleme İmkanı
r99zt.png
Sosyal Medya Hesaplarınızı Panelinizden Saniyeler içinde düzenleye bilirsiniz.
r99zt.png
Kullanıcı Dostu Tasarım
r99zt.png
Dahi istatislik sistemi ( sayaç )
r99zt.png
Reklam Yönetimi ( Panelinizden yönete bilirsiniz )
r99zt.png
Bakım Modu Özelliği ( Sitenizi bakıma ala bilir MYSQL tablolarını onarımını yaptıra bilirsiniz bu sırada istediğiniz mesaj üyelerinize gösterilir )
r99zt.png
Şifre Sıfırlama Özelliği ( Doğrulama Sorusu )
r99zt.png
Onay almayan videoların indexlenmeme özelliği ( Zararlı içeriklere karşı koruma. )
r99zt.png
Kolay Kurulum ( Coğu girişimcinin sorunu kurulum işlemi oldukça kolay )
r99zt.png
Seo Dostu url yapısı ( video.php?id=xx gibi değilde 1-video.html şeklinde görünmesi index alması )
r99zt.png
Üyeler Sayfası ( Üyeler kendi kişisel bilgilerini gire bilcekleri bir sayfa ayrıca üyeler burdan sosyalleşe bilir. )
r99zt.png
Facebook Hesapları Üzerinden Yorum Sistemi
r99zt.png
Kullanıcı Yasaklama Sistemi ( Yasakladığınız kişi Siteye giriş yapamaz )
r99zt.png
Özel Mesajları Takip Etme Özelliği
r99zt.png
Kullanıcı Avatar Sistemi ( Kullanıcılar Kendilerine Avatar ( Profil resmi ) Koya bilirler )
r99zt.png
Kullanıcı Sosyal Medya Sistemi ( Sosyal Medya Hesaplarını gire bilir böylece site içinde bilgileri güncellenmiş olur )
r99zt.png
Videolara önek resim ( videonun resmi )
---: Görüntüler :---
r9b07.png
r9b0b.png

r99zx.png
r99zy.png

( Panel Resimlerini çekerken internet bağlantım yoktu ondan dolayı video önek resimleri kırık olarak gözükmektedir. normalde önek resimler mevcuttur )
---: Kullanılan Teknolojiler :---
r99zt.png
PHP
r99zt.png
Html - Html5
r99zt.png
Css
r99zt.png
JavaScript
r99zt.png
Jquery
r99zt.png
Ajax
---: Fiyatlandırma :---
Script Fiyatı : 100 TL ( TEK LİSANS )
Kurulum Fiyatı : 20 TL ( Kurulum basittir anlatımı ile gelicektir kurmakla uraşamam diyenler için )
Hosting'de istiyorum ( Sınırsız Hosting ) : + 30 TL
Farklı Domain için Lisans : 40 TL

anka - Mobil - Paypal üzeri ödeme imkanı.
---: Gereksinimler :---
Her host ve vps de calışır. ama daha iyi performans için vps ve php 5 veya üstü sürüm öneriyoruz. )
---: Ulaşım :---
r99zt.png
Mail : [email protected]
Telefon : Mail adresi ile isteyiniz.
Form : http://www.savascanaltun.com/iletisim
---: Demo :---
r99zt.png
http://videodash.net/ ( Dün Kurdum )

---: Not ! :---

Scriptin şuanki botu sadece Youtube'dir ve eklenim şekli Alttaki gibidir.
-> Kanal linki koyup eklettirme
-> Ana Sayfadan Videoları Çekme
-> Arama Bazlı video ekleme ( istediğiniz şey hakkında videolar )
Aynı özeliklerde izlesene.com üzerinede botu yapılacaktır. yani izlesene.com üzerindende video çekile bilecek şuanda tam bitmedi. ama scripti alan arkadaşlara güncellemeler ücretsiz verilecektir...

Fiyatın uygu olduğunu fark etmişsinizdir arkadaşlar normalde basit botlar bile 50 TL gibi fiyatlara yazdırılırken ben size script + botları veriyorum.

Multi : http://www.r10.net/script-satisi/11...lay-kullanim-detay-icerde.html#post1067993610

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi