İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube, Daiiymotion a giremiyorum

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Youtube, Daiiymotion a giremiyorum.. birçok arkadaşta giremediğini söylüyor..!0 gün öncesi girebiliyordum..Formattan sonra giremiyorum..Dns ayarları değiştirdim olmadı..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
208.67.222.222
208.67.220.220

Dns'leri bu şekilde yaptınız mı?

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam dns değiştirmene gerek yokki windows/system32/etc/hots dosyasına bakarmısın 127.1.00 gibi bir ip ve localhost dan sonra başka ipler eklimi eğer ekliyse siliniz localhost kalsın pc yeniden başlatın... bir ara bir virüs vardı hots dosyasına ip ekleyerek engelleme yapıyor yönlendiriyordu. ayrıca hots de herşey normalse ip değiştirme kendisi girer modeme reset at vs.

By_MaKiF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam dns değiştirmene gerek yokki windows/system32/etc/hots dosyasına bakarmısın 127.1.00 gibi bir ip ve localhost dan sonra başka ipler eklimi eğer ekliyse siliniz localhost kalsın pc yeniden başlatın... bir ara bir virüs vardı hots dosyasına ip ekleyerek engelleme yapıyor yönlendiriyordu. ayrıca hots de herşey normalse ip değiştirme kendisi girer modeme reset at vs.

Bu yöntem ile ilgili program falan bile vardı arat bulursun.Olmadı zaten DNS ayarlarını herkes kapış kapış dağıtıyor..

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir site vardi bununla ilgili, onun üzerinden girebiliyormusunuz ?

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet ,tünel sitelerden girebiliyorum..ama neden direkt giremiyorum, anlamadım gitti..birçok dns değişikliği yaptım yinede olmuyor..

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Eğer DNS Değiştirdiğinizde de olmadıysa. Sizin probleminiz şu olabilir :

Modem'de 2 Giriş olabilir. ve ETHERNET-USB Girişleri bunlar...

Eğer Ethernet başka pc'de takılıysa ve Sizde Usb takılıysa, Sizin sabit ip 'niz farklı oluyor.

Yani Ethernet ; 192.168.2.2 ise, USB ; 192.168.2.3 oluyor.

Böyle olduğu zamanda dns fayda etmiyor...

Bununda çözümü DNS İp Yazdığınız yerin üstünde, OTOMATİK ip al vs. vardır. Oradan manuel ayarları seçin ve ETHERNET'tede geçerli olan ip ' yi girin...

BİRAZ KARIŞIK BİR KONU. Umarım anlatabilmişimdir.

dizilervideolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır girilmiyor.. ne yaptımsa olmuyor.. ama ayni hatta başka bilgisayarı bağladığımda girebiliyorum..bu bilgisayarda ne gibi sorun varsa..girilmiyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5