İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Hit Alma Sitesi ( Ücretsiz )

maqlor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet beyler Youtubede hit almak

Öncelikle Siteye giriyorsunuz . LikeAll.org - Free Twitter Followers, YouTube Views, YouTube Subscribers, Website Hits
r=
Sağ üst köşedeki "Account Settings" tıklayarak dili Türkçe yapın.

Aşağıdaki "Hesap Yönetimi" ne tıklayın.

Şimdi gelelim sitenizi sisteme eklemeye; birinci linke "Sayfa ve Site ekle" ye tıklayın.

Gerekli alanları doldurun

CPC ye geldiğimizde ise sayıyı ne kadar cok verirsek tıklanma şansımız artar ve bizden o kadar kredi gider tıklayan kişiye .

Son olarak, sayfanız (ve ya her neyse) diğerleri arasına eklendi. Başkaları sayfanızı beğenerek kredi kazanacaklar.

Kredi kazanmak için sol tarafta "Kredi Kazan" yazan yerin altındakilerden bir tanesine tıklayın. Mesela; "Facebook Likes" a tıkladık. Aşağıdaki resimdekileri yaparak kredi kazanabiliriz

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradan bir çok arkadaşımızın kanalları kapandı

sistem de sıkıntı var arkadaşlar adsense kullanıcılarına önermiyorum

normal kullanıcılar için sıkıntısız ...

maqlor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıkıntı oldugunu ılk sende duydum aşırı kullanmak sıkıntı yaratıyor mesela gunde 1k izleyici alsan anlaşılmaz ama aşırıya kaçarsan birden patlarsın

HamzauA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maqlor teşekkürler.
Bysasa'yı dinleme o kendi reklamı olsun diye söylüyor.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maqlor teşekkürler.
Bysasa'yı dinleme o kendi reklamı olsun diye söylüyor.

hamza kardeş beni karıştırıyorsun galiba reklamla işim olmaz benim bak ticaretime anlarsın reklamı bu uygulamadan çok arkadaşımızın kanalı kapandı

he sen kullanmak istersen kullan sonra burada gelipte kanalım kapandı diyede yazma ama ..

bizden uyarması

wmqp1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hamza kardeş beni karıştırıyorsun galiba reklamla işim olmaz benim bak ticaretime anlarsın reklamı bu uygulamadan çok arkadaşımızın kanalı kapandı

he sen kullanmak istersen kullan sonra burada gelipte kanalım kapandı diyede yazma ama ..

bizden uyarması

LikeAll.Org'dan kanal kapanmasını ilk defa senden duyuyorum.Hepınızden cok belkı ben kullanıyorum bu siteyi.1.5 senedir aktif kullanıcısyım.Videoların yüzbinlerce kez izlendi, yüzbinlerce abonelerim var.Ne zaman kapanacak bu kanalım söyler misin?

Yiğiti öldürün ama hakkını yemeyin.Daha iyisi çıkana kadar EN İYİSİ likeall.org

maqlor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolaylı olarak para kazanma kaynağı olarak görüyorum ben likeall ı zaten organik kullanıcılar izlemese ban olayını anlarım ama tamamen adam gelıyor tıklıyor izliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5