İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

youtube icin video ve resim alma arayuzu lazım

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MErhaba,
hemen konuya gireyim...

ziyaretçi gelecek youtube dan copyaladığı http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE video urlsini sitede bir text box a girecek... Sonra Php gidecek bu url ye ait olan FLV dosyasını ve bu Videonun resminin adresini alacak...

sadece fonksiyon olarakda kabul ederim illa scripti tammalamanıza gerek yok..

pm atınız...

Not:Lütfen ama lütfen bana her yerde olan youtube clonu scriptleri kakalamaya çalışmayın... yazdığımı dikkatli okuyunca zaten ne istediğimi anlarsınız...

Not2:Zamanım yok o yuzden buraya yazıyorum.Yani programcılık var serde ona göre abuk fiyatlar vermesseniz sevinirim...

Not3: yok benim fonksiyonum youtube ile çalışmasının yanında google,metacafe vs. gibi sitelerdende dediğini yapabiliyor derseniz tadından yenmez...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen script mi istiyon adam mı dövüyon. Bu tarz yazmaya devam edersen sanırım daha çok beklersin gibime geliyor ama mutlaka kendsine saygısı olmayanlar PM atacaktır sana. Ne kadar seviyesiz cümleler kuruyorsunuz. bu gün her kes istediği fiyatı isteğinden isteyebilir siz kabul eder veya etmezsiniz. Madem o kadar biliyorsun kendin yaz milletede "abuk sabuk" falan deme istersen. Kendin yapamıyorsan başkasını da küçümseme. Ben açıktan yazayım bir fiyat sana 1000 YTL ye yapayım istediğini bu benim fiyatım gönlün ister kabul edersin istemezse başkasına yaptırırsın. Ama kimseye abuk sabuk diyemezsin. Hatta senin gibler başkalarının emeğine saygısı olmayanlardan 2000 YTL veya üstü istemek lazım.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen script mi istiyon adam mı dövüyon. Bu tarz yazmaya devam edersen sanırım daha çok beklersin gibime geliyor ama mutlaka kendsine saygısı olmayanlar PM atacaktır sana. Ne kadar seviyesiz cümleler kuruyorsunuz. bu gün her kes istediği fiyatı isteğinden isteyebilir siz kabul eder veya etmezsiniz. Madem o kadar biliyorsun kendin yaz milletede "abuk sabuk" falan deme istersen. Kendin yapamıyorsan başkasını da küçümseme. Ben açıktan yazayım bir fiyat sana 1000 YTL ye yapayım istediğini bu benim fiyatım gönlün ister kabul edersin istemezse başkasına yaptırırsın. Ama kimseye abuk sabuk diyemezsin. Hatta senin gibler başkalarının emeğine saygısı olmayanlardan 2000 YTL veya üstü istemek lazım.

Mesajda yazılanları dikkatlice okursan ne demek istediğimi anlayabilirsin...

Bilenler bilir, bu forumda free scriptleri satmaya (kakalamaya) çalışan, w a r e z scriptleri satan (ki yalnış hatırlamıyorsam zamanında sende bu konuda birisine bir hayli yuklenmiştin-not:yalnış hatırlamıyosam diyorum)..

Seviyesiz cümleler derken, Sadece SANA GÖRE SEVİYESİZ BANA GÖRE SEVİYELİ. Sen nasıl bana "lafını tart da konus" tarzında cümleler sarfedebiliyosan aynı seyi sana yaparım zoruna gider ona göre...

Kendim yazarım yazmam senden akıl alacak durumda değilim. (ki akıl almayı severim benim düşünemediğimi düşünen kesin birileri vardır diyebilenlerdeyim, ama EZİK değilim)

Başkasının emeğine saygımın olup olmadığı konusunda ahkam kesebiliyosan ne diyim haklısın sanırım.AHKAM kesmeği öğreniyorum yawas yawas...

Son olarak 1000 YTL olan teklifini şiddetle geri ceviriyorum ve anlıyorum ki ya okuma bilmiyosun ya da okuduğunu anlamıyosun.. Çünkü 1000 YTL ABUK bir rakam bu istediğim şeye karşı.... Başarılar....

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle teşekkürler verdiğin cvp için. Bende reddetmeni bekliyordum. ben sadece daha yumuşak bir dil kullanabileceğini ima etmek istemiştim. Msjım yerine ulaşmış. Arkadaşlar hepimiz burada büyük bir topluluk oluşturuyoruz. Kimi zaman dediğin gibi w a r e z içerik satmaya kalkanlar olacaktır ancak bunlar için bizde onların seviyesine inmeyelim. Demek istediklerimin özü buydu.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11

hakimi ye katılıyorum iki cümleni okudum gerisine bakma dahi bakmıyorum.Bu tarzınız ile işallah iş yapabilirsiniz.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
forum içerisinde youtube.com videolarının download(flv) adresini bulma scriptine ait adresi vermiştim, ücretsiz bir script. youtube olarak aratırsanız başlığa ulaşırsınız.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ..

bu şekilde bir script hazırlamıştım .. ücret olarakta 100 ytl .. tüm arayüzü de mevcut . flv dosyalarını ve resimleri hostunuza direkt download edebiliyorsunuz .. isterseniz bir den fazla sunucu ya da download edebilirsiniz ..

iyi çalışmalar .

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum içerisinde youtube.com videolarının download(flv) adresini bulma scriptine ait adresi vermiştim, ücretsiz bir script. youtube olarak aratırsanız başlığa ulaşırsınız.

İlgin için teşekürler.Şu an 9. sayfadayım (youtube aramasında) umarım yakında bulacağım.. Tekrar Tşk..

selam ..
bu şekilde bir script hazırlamıştım .. ücret olarakta 100 ytl .. tüm arayüzü de mevcut . flv dosyalarını ve resimleri hostunuza direkt download edebiliyorsunuz .. isterseniz bir den fazla sunucu ya da download edebilirsiniz ..
iyi çalışmalar .

Tşk. Pm atıldı ..

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geniş aramadan kelimeye youtube kişi yerine tiva yazarsan ilk sayfada bulabilirsin :)

Dedim ya kafa karışık bir sürü işim var diye... düşünemedim db.gen.tr

İnan çok teşekür ederimm..

Aradığım buydu işte,

sana ve tivaya +rep elbetteki

Yardımcı olan diğer arkadaşlara teşekkürler...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
PHP:
function youtube_video($link) {
    $site=$link;
    $site=str_replace("watch?v=","v/",$site);
    return $site;
}
function youtube_resim($link) {
    $site=$link;
    $site=str_replace("watch?v=","vi/",$site);
    $site=str_replace("www","sjl-static2.sjl",$site);
    $site=$site."/2.jpg";
    return $site;
}
#kullanici
$video=youtube_video("http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE");
$resim=youtube_resim("http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE");

echo "video: ".$video."<br>Resim: ".$resim;
şeklinde bir denermisin calismasi lazim deneyemedim vaktim yok.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geniş aramadan kelimeye youtube kişi yerine tiva yazarsan ilk sayfada bulabilirsin :)

PHP:
function youtube_video($link) {
    $site=$link;
    $site=str_replace("watch?v=","v/",$site);
    return $site;
}
function youtube_resim($link) {
    $site=$link;
    $site=str_replace("watch?v=","vi/",$site);
    $site=str_replace("www","sjl-static2.sjl",$site);
    $site=$site."/2.jpg";
    return $site;
}
#kullanici
$video=youtube_video("http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE");
$resim=youtube_resim("http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE");

echo "video: ".$video."<br>Resim: ".$resim;
şeklinde bir denermisin calismasi lazim deneyemedim vaktim yok.

Caesar tşk.
yalnız sorun su video linkini tivanın fonksiyonu ile halletik
resimdeki esas sorun sjl-staticxxxx.sjl subdomainini bulmak

sanırım resim için youtube apisini kullanıcam, o direkt resim urlsini veriyor...

Yardımın için teşekkürler...

Not: Modlardan ricam bu konuyu
Yazılım Programlama Program Donanım >> PHP & PHP Hızlandırıcılar

bölümüne taşıabilirler mi... Arkadaşların yardımlarından sonra script yaptırmama gerek yok.. Ayrıca bu kodlar için birie para ödeyeceğimi kendi kendime kabullendiğimden dolayı, TEMA vakfına bağış yapıp makbuzu buraya göndereceğim...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sıkıntı yaşarsan yaz buraya tekrardan şu an işyerindeyim detaylı inceleyemedim. akşam bu konuya yoğunlaşırım.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıkıntı yaşarsan yaz buraya tekrardan şu an işyerindeyim detaylı inceleyemedim. akşam bu konuya yoğunlaşırım.

TŞK, sıkıntı olursa iletişime gecerim.İlgin için teşekkürler..

Not: TEMA VAKFI na iş bak üzerinden 50 YTL lik bağış yapılmıştır... Ekran görüntüsüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.. (nede olsa ben bir EMEK düşmanıyım)

http://www.zahost.com/tema/isbank_tema.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5