İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube ile banlammadan kazanmak mümkün...

KaZaNaN_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SELAM
Bu hafta youtube ve adsenseden çogu arkadaşımız ban yedi.Bunu youtube 5 haziranda yeni sürüme geçmesine bağlıyorum.Bu konuda uyguladıgım birkaç degişik yöntemle ben ve arkadaşlarım banlanmadan devamediyoruz.Konu hakkında detaylı bilgi ve youtube kazanç grubuna katılım için isteyen arkadaşlara yapmaları gerekenleri anlatacagım.Lütfen PM isteyiniz.İyi günler dilerim...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Sunacağınız hizmet ücretli değilse, konudan bilgi vermeniz çok daha fazla kişinin işine yarayacaktır.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

KaZaNaN_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üçretli degil tabi kardeşimde, konuyu bilmeyen kişiler kendince birşeyler yapmaya çalışıyor, kendini kurnaz sananlar çok, onun yüzünden diger arkadaşlarda banlanıyor,amacım youtube sistemini bilmeyen kişilerle bu konuyu paylaşmamak, ayrıca samimi olarak bu işi yapmak isteyenlere gerekli destegi veririm.kesinlikle ücret söz konusu degildir, bilgi paylaştıkça güzel...saygılar

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Ben üyelik aldım kazanmaya başlayabilirsiniz vs dedi. Yüklediğim videoda da para kazanmayı aktif ettim fakat reklam çıkmıyor. Bu Adsense olmadığı için mi?

KaZaNaN_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, sanırım videoların başkaları tarafından yüklenen eski videolar bu yüzden olabilir.Adsense ilişkilendirme işlemnide bir an önce yap,youtube da 100 dolarda kazanç yazsa adsense olmazsa bir anlamı yok..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Hayır, sanırım videoların başkaları tarafından yüklenen eski videolar bu yüzden olabilir.Adsense ilişkilendirme işlemnide bir an önce yap,youtube da 100 dolarda kazanç yazsa adsense olmazsa bir anlamı yok..

Ha adsense ile ilişkilendirmeden de kazançlarımızı görebiliyoruz. Doğru mudur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5