İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YouTube Kanalınız Bu Paketlere Bayılacak ! Önce iş Sonra Ödeme ! Abone & Yorum & Beğeni & Paylaşım !

redirk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
g5vbER.jpg

Sağladığım hizmetlerin ( Abone, yorum, beğeni ve izlenme ) ne işinize yarayacağını kısa bir örnekle açıklayayım.
145 beğenili 1000 kere izlenmiş 10 olumlu yorumlu bir video mu size güven verir ve izlemek istersiniz yoksa 2 beğenili 10 kere izlenmiş 0 yorumlu bir video mu ?

Tabikide bütün videolar bu şekilde popüler olmuyor ki elinizde güvendiğiniz videolar varsa kendinize ait , bunların hiç birine ihtiyacınız olmayacak. Şahet yok ise burada devreye ben giriyorum :)

Biraz daha ayrıntılı bilgi vereyim sağladığım hizmetler ile ilgili.

Abone Hizmetim

Aboneleriniz sayesinde daha rahat reklam alabilirsiniz hesabınıza aynı zamanda kanalınıza bakanlar sizi gereksiz bir kanal olarak görmeyecektir. Sürüyle kanal var bu ayrıntılar sizleri onlardan ayıracaktır.

Beğeni Hizmetim

Ilk başta da verdiğim örnek aynen burda tekrarlayacağım. Videoyu izlemeye başlamadan önce kendi adıma konuşayım , ilk baktığım şey izlenme sayısı ve beğeni durumları. Buna göre videoyu izleyip , izlemeyeceğime karar veriyorum. Bu yüzden beğeni çok önemlidir , kullanıcı oyu sonuçta.

Video Paylaşım Hizmetim

Video paylaşım işlemi size aynı zamanda izlenme, beğeni ve kazanç ile geri dönebilir. En etkili işlemlerden biridir. Sosyal medyada paylaşım yapılarak daha fazla kişiye ulaşmanıza , reklamanız yapılmış olur.

Video Yorum Hizmetim

Videonuz ile ilgili olumlu ve düzgün cümlelerle yapacağımız yorumlar ile videonuzun ilgi gördüğünü ve kullanıcılardan olumlu bir tepki aldığı algısı yaratacaktır.Oldukça etkilidir.

Abone Fiyatlarım (Her rakama +%25 ilave ücretsizdir.)
20 Abone 4 TL
50 Abone 10 TL
100 Abone 20 TL
250 Abone 45 TL
500 Abone 90 TL
1000 Abone 170 TL
Daha fazlası için fiyat alınız.

Beğeni Fiyatlarım (Her rakama +%25 ilave ücretsizdir.)
100 Beğeni 5 TL
150 Beğeni 7.5 TL
250 Beğeni 12.5 TL
500 Beğeni 25 TL
1000 Beğeni 50 TL

Video Paylaşım Fiyatlarım (Her rakama +%25 ilave ücretsizdir.)
50 Paylaşım 4 TL
100 Paylaşım 8 TL
200 Paylaşım 16 TL
500 Paylaşım 40 TL

Yorum Fiyatlarım
10 Yorum 5 TL
20 Yorum 10 TL
30 Yorum 15 TL
40 Yorum 20 TL

Ödeme Yöntemleri
Akbank
PayPal & Payza ( 0-10 TL ek ücret yok )

+10 Ticareti olan kişilere ilk hizmet sonra ödeme şeklinde çalışıyorum.
200 TL ve üzeri işlemler için en az 50 ticaret ve ön ödeme şeklindedir.

Hızlı İletişim

BeratOzkanTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş fiyatlar biraz pahalı değil mi 20 Abone 4 TL.Bende youtube kanalı açacam ama 20 Abone için 4 TL vermezdim.Bot filan attırmayacağım kanalıma sadece sordum.Piyasayı pek bilmiyorum kb :(

redirk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş fiyatlar biraz pahalı değil mi 20 Abone 4 TL.Bende youtube kanalı açacam ama 20 Abone için 4 TL vermezdim.Bot filan attırmayacağım kanalıma sadece sordum.Piyasayı pek bilmiyorum kb :(
Fiyatlar guncellendi normalde yakinda guncelleyecegim skype filmtavsiye ekleyin

DeathAngel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
madem piyasayi bilmiyorsun kardes neden arkadasin konusuna fiyatlar pahali degilmi yaziyorsun anlamadim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5