İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Youtube kategori önerisi

sudenazz

0
Onaylı Üye
Reaction score
29
Merhaba
Yeni youtube kanalım için kategori belirlemek istiyorum ama sizlerin de önerilerinizi almak istiyorum.

Aklımda birkaç youtube kanal kategorisi var aslında ama dönüşlerin nasıl olacağını kestiremiyorum.

Aklımdaki kategoriler:
  • rüya tabileri
  • fıkra / hikaye
  • çocuk eğitimi

Bunlardan birini düşünüyorum ama güzel fikirler olursa farkı kategori de olabilir.

Sizce youtube kanalımı hangi kategori/konu üzerine inşa etmeliyim?

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Ben çocuk eğitimi ile ilgili olmasını tavsiye ederim.
Çocuklar için de faydalı bir kanal olması hepimiz için iyi olacaktır.

discim

Onaylı Üye
Reaction score
11
Rüya tabirleri içerik yönünden çok zengin fakat ilgi olur mu video olarak bilmiyorum zor gibi. Fıkra olarak ise paint terk gibi bir konsept kesinlikle çok iyi olurdu elimden gelir diyorsanız. Çocuk eğitimi ise başlı başına bir sorumluluk çok araştırırım diyorsanız yapılabilir yanlış verdiğiniz her bilgi eksi puan olarak size geri dönebilir

Cimcime_Cool

0
Onaylı Üye
Reaction score
28
Benim aklımda güncel olayları vatandaşa yorumlatmak var. Mesela gündemde tanzim satış var. Bu konuda halkın düşüncelerini alıyoruz. Sokağa çıkıp profesyonel bir röportaj ve video montaj ekibi ile güzel şeyler çıkabilir.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Vizyondaki filmleri izleyerek ekrana çıkıp film hakkında yorum yapabilirsiniz. Diziler için de böyle bir yorum kanalı çok tutar. Hatta ekibiniz varsa dizi kanallarının getirisi olacaktır.

sudenazz

0
Onaylı Üye
Reaction score
29
Vizyondaki filmleri izleyerek ekrana çıkıp film hakkında yorum yapabilirsiniz. Diziler için de böyle bir yorum kanalı çok tutar. Hatta ekibiniz varsa dizi kanallarının getirisi olacaktır.
Teşekkürler. Senin önerin daha olabilir geldi bana. Konu arama sıkıntısı da olmaz. Ön çalışmasını yapayım.

Sakli_Sevda

0
Onaylı Üye
Reaction score
19
Ülkelerle ilgili inceleme videoları kanalı tavsiye ederim. Ülkelerden sonra şehirleri tanıtırsınız. Örneğin Paris, Londra gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5