İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Kazanç Rekoru

enisozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar selamlar

Uzun zamandır youtube kazanç üzerine çalışıyor ve tanıyanlar bilirki diğer arkadaşlarada destek olup kazanmalarını sağlıyorum. Kullandığım otomatik upload programları ve taktikler sayesinde iyi kazançlar elde ediyoruz.

Dün 1 günde yakaladığım kazanç rekorunu kırdım.

1405s.png

Bu kazancı yayınlama nedenim youtube kazanç için çalışan arkadaşlara destek olmak, yeni arkadaşlarıda bu işe teşvik etmektir. Herkese bol kazançlar

enisozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim. youtube kazanç hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarada buradan yardım edebilirim

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gerçekten çok iyi üstadım tebrikler, aylık youtube kazancımdan fazla :)

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende bilgi alabilirmiyim.bu youtubeye google reklam kodu nasıl koyuyoruz?

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MERHABA bende bilgi alabilir miyim
TEŞEKKÜRLER...

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kakkında bilgi alalım dedik ücretli bir siteye yönlendirdi beni arkadaş youtube için günlük video yükleme sitesi :))

her yerde reklam bu nedir böyle ...

enisozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kakkında bilgi alalım dedik ücretli bir siteye yönlendirdi beni arkadaş youtube için günlük video yükleme sitesi )

her yerde reklam bu nedir böyle ...

hocam siteyle alakam yok :D çoklu upload için yardım isteyenlere önerdiğim 1-2 site var gidin inceleyin diyorum. siz beni yanlış anlamışsınız

omer45

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
teşekkür ederim. video bulacak kaynak sitesi bulamıyordum. Sağolsun arkadaş yrdımcı oldu. İnş. Daha fazla kazanırsınız. :)

zaferdegri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi pm de bana gönderirmisin. yeni başladım başlamışken de işi tecrübeli insanlardan öğrenelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5