İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

youtube mahkeme kararı ile yine kapatıldı

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
budur ya

Hayırlısı..Eger Atamız için yapılmışsa sorun yok...YouTube'suz da yaşarız.

Sonuna kadar katılıyorum. Bazı arkadaşlar haberi tam okumamış heralde sözü edilen videonun kaldırılmasına ilişkin ihbar yapılmış zaten, ihbar değerlendirilmediği için haklı olarak engellenmiş. Şimdi Atamıza saygısızlık edecekler biz işin ticari boyutunu düşünecez sesimizi çıkarmayacağız, biz hıristiyan değiliz arkadaşlar ne bayraktan iç çamaşırı yapan ABD' yiz nede peygamberimizle dalga geçecek kadar laçka bi dine sahibiz. Biz TÜRKÜZ ve değerlerimize saygı göstermeyenlere yapılması gereken en uygun cevaptır. Youtube olmasa nolur yani.

Hepinize çok kızdım ha

Takao

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi denedim giriyor hala. OpenDNS'yi dene.

Kullandıklarım;
208.67.222.222
208.67.220.220

bendenmiş sorun rapid e girerken bi dns yi kaldırdım sonra ekledim 1-2 siteye girince dedim toptan kapamışlar bilgisayara res attım düzeldi :)

rydens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gayet yerinde bir karar oldu atamıza hakaret ediyorlar kuranı kerıme hz. muhammede hakaret eden videolar yukluyorlar pkk propagandası yapıyorlar ve daha neler neler çok iyi oldu kapatmaları, ama bu konuda okuduklarımdan şunu çıkardım koyun can derdin de kasap et derdin de..

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
her ne kadar forumumdaki youtube bölümünü ve cubbeliahmet.com sitesini etkilemiş olsada
Bende destekliyorum
İnşallah kaldırmazlar hemen banı

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi 17/01/2008 Tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

Access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/55 of T.R. Ankara 12th Criminal Court of Peace.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her yasaklanmada aynı şeyler oluyor, aynı tartışmalar yaşanıyor. Ben karşıyım kardeşim kapatılmasına. Atamıza hakaret ediliyor diyorsunuz, bu videoları izleyen yabancılar mı? Hayır %95'i Türkler. Nerden buluyonuz bu videolarıda hit manyağı yapıp youtube'u kapattırıyonuz anlamıyorum. Ben bikere bile böyle bi videoya rastgelip izlemedim. Kısacası yasağı desteklemiyorum...

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her yasaklanmada aynı şeyler oluyor, aynı tartışmalar yaşanıyor. Ben karşıyım kardeşim kapatılmasına. Atamıza hakaret ediliyor diyorsunuz, bu videoları izleyen yabancılar mı? Hayır %95'i Türkler. Nerden buluyonuz bu videolarıda hit manyağı yapıp youtube'u kapattırıyonuz anlamıyorum. Ben bikere bile böyle bi videoya rastgelip izlemedim. Kısacası yasağı desteklemiyorum...
video şikayet edilmeden bir hafta önce yüklenmiş ve 600 kusur izlenme sayısı vardı. bu çok küçük bir rakam, youtube göre...

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta kurunun yanında yaşta yanıyo mu? Yanıyor...

TT'a inat YouTube'a devam!

Anlamadığınız yada anlamak istemediğiniz konu bu durumun ilk kez olmaması ve youtubenin buna önlem almaması.
Kusura bakmayın ama ben youtubenin bu durumundan "sizi takmıyorum ama siz beni takıyorsunuz ki yasaktan sonra geri açtınız" gibi bir düşünce içerisinde olması. eğer öyle olmasaydı bu adamlar önlem alırlardı!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Blogdaki youtube videolarıda gitti.Gelen ziyaretçi bekliyom bekliyom video gelmiyo niye açılmıyo diyo garibim youtube un kapatıldığının farkında bile değil :(

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlamadığınız yada anlamak istemediğiniz konu bu durumun ilk kez olmaması ve youtubenin buna önlem almaması.
Kusura bakmayın ama ben youtubenin bu durumundan "sizi takmıyorum ama siz beni takıyorsunuz ki yasaktan sonra geri açtınız" gibi bir düşünce içerisinde olması. eğer öyle olmasaydı bu adamlar önlem alırlardı!

Bence yanlış düşünüyorsunuz.Her gün dünyada milyonlarca insanın saygı duyduğu ve kutsal kabul ettiği insanlara hakaretler yağdırılıyor,küfürlü videoları konuluyor sitelere.Youtube'un bunları takip etmesini istemek vs çok saçma olur.Bugün terörist başı Abdullah Öcalan'a küfreden videolar kaynıyor,gayet de memnunuz.Ama kürtlerin ülkesi olsaydı,onlarda youtubea kızarlardı.E o zaman tüm dünya ülkeleri kessin erişimi youtubea.
Çok kısıtlı bakıyorsunuz olaya bence.Atatürk'e hakaret eden videolar varsa mühim olan yabancılar görmesin,türkler görse ne olacak.Sen erişimi engelleyerek,oraya Türklerin yazacağı savunmalarıda kesmiş oluyorsun.Bir nevi "meydanı boş bırakmak"

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç bir sonuca ulaşamayacağını bile bile T.V. de kendilerini savundukları düşünce uğruna parçalayan kişimsiler gibi olmak özümüzde sanırım.
Çekin fişi keyfinize bakın!
(Kimse üstüne alınmasın tüm yazıları okuduktan sonra içimden geçeni yazdım.)

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
televizyona döndürdüler, beyenmediğin kanalı kapat. Bundada beyenmediğin siteyi sansürle, kapat.

Bugün youtube, yarın msn, popüler arkadaşlık siteleri, benzeri video siteleri v.b. türkiye interneti çok güzel gelişiyor, sağolun varolun :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oldu canım. Youtube barındırdığı videoların denetimini yapamıyorsa kapatsın tükanı. Buna çözüm üretilebilir sevgili kardeşlerim. Aranızdan 2 kişiyi görevlendirecek, maaş ve güvencesini sağlayacak. Görevliler Türkiye'den yüklenen videoları kontrol edeceksiniz. Her video değil dikkat edin. Zaten flag sistemi var youtubede. Biraz az kazanmayı gözönüne alsında personel arttırıp denetimini fazlalaştırsın. Bişeyleri anlamıyorsunuz, yorum yapmayın. Araştırın.

Yotube büyüten bizlerin. Bizler girmezsek youtube diye bişey olmaz. O zaman bizim kurallarımızı dikkate almalıdır. Aksi taktirde biz ondan değil o bizden mahrum kalır!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
youtube.com açıldı sanırım bende açılıyor.

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

T.C. Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi 17/01/2008 Tarih ve 2008/55 nolu kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

Access to this web site has been suspended in accordance with decision no: 2008/55 of T.R. Ankara 12th Criminal Court of Peace.

bende hala yukarıdaki not var

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben open dns ayarını yaptım hem internet hızlandı hemde youtube a girebiliyorum.Artık videolar daha hızlı yükleniyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi