İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube Partnerli Olmak?

byfors

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar kaçgündür uraşıyorum birtürlü yapamadım mevcut kanalımda ihtar var lakin yeni kanal açtım denedım yıne aynı partner sayfasına gırdıgımde kanal zaten dogrulanmış diyip anasayfaya atıyor ve yapamıyorum birtürlü bir yardımsever abiler veya kardeşler bana yardımcı olabilirmi inanın duamı eksik etmeyecegım arkadaşlar lütfen nasıl partnerli olabilirim birtürlü yapamıyorum forumda birkaç konuya baktım yıne anlamadım ve türkiyedeyim acaba tr'ye engellimi bu olay ?

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuların uzmanı bysasa dır youtube konusunda mesajlara bak onunla iletişime geç o sana izleyeceğin yolu söyler.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
adama yardım edelim.. Partnerlik Türkiye de kapalı ama önceden başka ülkeden hesap açtıysan ve kriterlere uyuyorsan, partner olabilirsin..

Mesela; aylık 15 bin dakika izlenim oluyor mu.. oluyorsa, kendileri seni partner yapar..

byfors

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bu konuların uzmanı bysasa dır youtube konusunda mesajlara bak onunla iletişime geç o sana izleyeceğin yolu söyler.

hocam allah razı olsun emekci oldugu beli bysasanında açamadım sanırım tr ye kapalı.

uzman değil emekçidir kendisi :)

bysasa hocam mesajlarınızı okudum dedıklerınızı uyguladım lakin açılmıyor anasayfaya atıyor kanalınız zaten dogrulandı diyor

adama yardım edelim.. Partnerlik Türkiye de kapalı ama önceden başka ülkeden hesap açtıysan ve kriterlere uyuyorsan, partner olabilirsin..

Mesela; aylık 15 bin dakika izlenim oluyor mu.. oluyorsa, kendileri seni partner yapar..

hocam 15 bin izlenim alan kanalım var lakin türkçe içerik para kazanamıyorum hiç inanın bu işede yenı gırdım yardım sever arkadaşlardan yol göstermesini rica ediyorum allah rızası için, lakin 15 bin izlenim var ama 2 tane ihtar aldıgı için bu kriterlerle okuduklarıma göre başvuru olmuyor yeni kanal açtım yıne yapamadım nasıl yapacagımıda bilmiyorum yabancı ülkeden açılan üyeligimde malesef yok ne yapıcagımı şaşırdım biri yardım ederse olur etmezse zor işim bilmiyorum hiç.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5