İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YouTube Video İzle Para Kazan Otomatik + Ödeme Kanıtlı

backspace11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 1000 kredi topladim odeme talebi ettim 5 gun icersinde gelmeli bakalim gorelim

hakanatik01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ödeme yapmıyor google aratın SCAM olduğunu anlarsınız ayrıca arkadaşın ödeme kanıtıda kendine ait değil sanırım tabiki ismi beau BArrowman değilse :) bu ödeme kanıtını her sitede görebilirsiniz :)

backspace11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ödeme yapmıyor google aratın SCAM olduğunu anlarsınız ayrıca arkadaşın ödeme kanıtıda kendine ait değil sanırım tabiki ismi beau BArrowman değilse :) bu ödeme kanıtını her sitede görebilirsiniz :)

Tesekkurler :) aten 0.30 $ kazanmistim bizim parayla 0.10 Qepik veya AZN cok az 0.30 AZn olsaydii dirol ala bilirdim :)

gyigit71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz sitelerin çoğunda amaç e mail toplamaktır. Böylesi sitelerle ancak vakit öldürürsünüz arkadaşlar.

jackd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler youtube un Türkiye ile anlaşması yok ben isveçteyim bu işi çok araştıdım senin videon izlendiğinde (+20.000 izlemeden sonra youtube mesaj gönderiyor banka bilgilerini istiyor,20.000 izlenmeye 100dolar gibi bi miktar veeriyor ve bundan sonra her izlenmeye dolarlar artıyor fakat yurtdışında olmanız lazım ve kendi videonuz olması lazım youtube çalışaları başkasının videosunu izlettirdiğinizde çakıor durumu para vermiyor ) online olucam para vericekler bana he? vay be ne enayiler varmış dünyada demezmi insan? bi deneyelim!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5