İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube video scripti - botlu - özel css tasarım - özel kodlama

Z

Zion

Misafir
Php & MySQL kullanan, botlu, uzmanlık gerektirmeyen kolay kullanımlı, herkesin istediği gibi editleyebileceği youtube video scripti satılıktır.

Script sadece 10 kişiye satılacak.

Fiyat: 100 YTL

Demo:
PM ile isteyiniz.

Kendisiyle aynı fiyat frekansında satılan tüm scriptlerdeki özellikleri bünyesinde barındırır. Bunun yanında banlanmak istemeyen kullanıcının ek özelleştirmelerine de izin verecek esnekliktedir. 4 aydır aktif olarak kullanılmış ve herhangi bir ban problemiyle karşılaşılmamıştır.

Ayrıca bir kullanıcının tüm videolarını da çeker.
Sanırım bu özelliği sunan ilk script. (Belki vardır ama rastlamadım)

Scriptin coderı arkadaşım, o yüzden teknik sorularınızı ona ileteceğim ama satış için benimle irtibata geçebilirsiniz.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yanlış anlama ama tüm youtube video scriptleri banlanıyor bende satacaktım insanlar sonradan banlandı demesin diye satmadım ;)

Z

Zion

Misafir
yanlış anlama ama tüm youtube video scriptleri banlanıyor bende satacaktım insanlar sonradan banlandı demesin diye satmadım ;)

Şu konuda hemfikiriz: Eğer satın alan kişi scripti hiç özelleştirmezse eninde sonunda banlanıyor. Ama banlanmadan önce bu parayı rahatlıkla çıkarıyor o ayrı konu.

Benim sattığım scripte gelince;
Banlanmaması için pek çok şey düşünüldü. Satın alacak kişiye de zaten banlanmaması için çeşitli öneriler sunulacak. Ayrıca 4 aydır aktif olarak kullanımda ve banlanmadı. Klasik scriptler çok daha kısa sürede banlanıyorlar.

Bir de not: Bu tip uyarıları script satışıyla ilgili bir topic altına değil de başka bir konu altına yazsanız daha mantıklı olmaz mı?

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@zion, pm gönderirmisin arkadaşım ¿

Ayrıca şu var banlanıp banlanmamak, azda olsa scripti alan kişinin elinde, seo yu değiştir, ve en önemlisi aranan kelimeleri kayıt etme özelliğini sürekli açık tutma bişi olmaz :) bende 3 ay bir scripti kullandım, 3 ay banlanmadı tag kayıtlarını 1 hafta açk tuttum google ilk botu gönderir göndermez banladı :) tabi seosuyla oynamamıştım açıkcası seo hiç akılma gelmedi biraz para gelince hiç kurcalamayım kalsın demiştim ama yanılmışım :)

neyse konuyu dagıtmayalım iyi satışlar.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Youtube video satışı

Merhaba arkadaşlar,
youtube video scripti satışına artık bende gireyim dedim.

Uzun zamandır duran bir scripti kendim yazdım. Hiç bir yerde benzeri yok.

Her kullanıcıya özel seo ile verecegim. Gercekten güzel bir sistem.
Otomatik botlu. 1 kere arama yapın gerisini kendisi yapacaktır.

Sadece 90 ytl

Eger isterseniz tagları ile beraber satabilirim.

350 698 tane tag var. Yani acar acmaz iyi bir seo ile 350 bin sayfanız indexli olabilir.

Tag fiyatı ise 150 ytl (sadece db) Toplam 150+90 = 240 ytl

İş bank havele,paypal gecerli.

Demo için özel mesaj atın.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar,
youtube video scripti satışına artık bende gireyim dedim.
Uzun zamandır duran bir scripti kendim yazdım. Hiç bir yerde benzeri yok.

5 ytl. vereyim, biraz insanlara saygınız olsun.

Başlığı açana ilk cevabı sen vermişsin
yanlış anlama ama tüm youtube video scriptleri banlanıyor bende satacaktım insanlar sonradan banlandı demesin diye satmadım

sonra bakmışsın birileri Zion dan demo adresi istemeye devam ediyor, geliyorsun bu başlığa (Zion 100 ytl.den sattığı için) 90 ytl. den ben satıyorum diyorsun, ne kodlama bilirsiniz, ne de ticaret.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bırakın rekabet piyasası iyidir :p şaka bitarafa keşke yeni başlıkta açsaydın i.ari ayıp oldu adama

bende p.m rica ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5