İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube video scripti isteyenler

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez değil demi dostum değilse böyle bişiler arıyordum bende
basacam + rep i
:D

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eşekkurler bıras gelıştırmke lazım akşama kurulumunu deneyelım bı :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biraz geliştirilirse çok iyi bir script çıkar ortaya... teşeükkürler paylaşım için..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
scripti denedim ve bir durum dikkatimi çekti...

20 diye bir sayaç var ve bu 0 olduğu zaman daha video izleyemiyorsunuz. Ama nasıl işlediğini daha anlayamadım...

İnterneti kapatıp açtığında tekrar değişiyor...

Yanılmıyorsam bir sınırlama getirilmiş....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Script zendlidir yani önemli yerleri şifrelemiş. yani bazı şeyleri degiştirmenize izin vermicektir.

íM?ǵÂ?Ğz?U!+É0?-ínWuWwõ,?h?àÁÖX?Ãìt3;Ëìô?gØH9D?åbùâƒH!?HÜâHDÈ|#??Sr

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bazı şeyleri değilde hepsini demek daha doğru. çünkü değiştirilebilen kısımlar sadece
header footer ve adsense kodları... Onun dışında herhangi bir yer değiştirilememektedir...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi nevi öyle diyebiliriz. Bu scripti kuran eminim ki bir çok kişi olacaktır. Ve bu sitelerin hepsi birbirinin kopyası niteliğinde olacaktır...

evet bende kuracaktım bu zend muhabbeti neyse anlamadım ama anlamak için gene kurarım belki
sonra hit pr ve falan yapınca satarız olmamı :D :D ;)

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube pear'ini kullanan bu tarz birçok script var hatta birisi direk curl ile aliyordu su an kafam güzel linki bulunca eklerim gene de teşekkürler.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en kolay yolu yeni bir script yazmak, yazdırmak bence. zendle uğraşmaya değecek bir script değil zaten. ama ilgi çekici tekniği incelemek lazım, işe yarayabilir script satışlarında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5