İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

youtube video sitesi çok ucuz + 38K index + 1k Hit

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : www.dizivideolar.net
Site için istenen fiyat : 175ytl
Sitenin aylık getirisi: Şuan günde +- 1.0 $
Sitenin açılış tarihi: Yaklaşık 1-2 Ay ( 38k indexli )
Kategori, sitenin içeriği nedir: youtube video sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Şuan için yaklaşık 1k
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerikle satılıktır ( fakat script ersinacarın scriptidir dağıtmak kesinle yasaktır. & başka domainde kullanılmaya başladığında scriptteki kod sayesinde ersinin haberi oluyor, script seoludur ve fazla kişi kullanmıyor )
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır

Arkadaşlar bundan önceki sitem banlanmıştı googledan sebebini anlayamadım 208k index oldu günde 4k-5k hiti oluyordu ve günlük kazancı +- 10$ oluyordu..

domaini değiştirdim sayfalar yavaş yavaş indexleniyor. hiti o kadar olduğu zaman gene günde +-10$ olacağını düşünüyorum.

isteyene domaini değiştirmeden kullandığım zamanın screenshotlarını atabilirim. clickler 100 oluyordu ortalama ve 10$ oluyordu genelde. Siteye yabancılarda geliyor google'dan biraz yabancı hitide var..

nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum.

Ödeme yolu : garanti bank olabilir..

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitenin linkini eklemeyi unutmuşum :) ekledim ;)

2.mesaj için sorry

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bu sitenin kategorisi yok aradığın video bulunsun bulunmasın sayfalıyo bulunmadığında bomboş sayfa çıkıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5