İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube videolarına Adsense eklemek

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba youtube da 1 milyonun üzerinde izlenmiş bir videom var ve ayda ortalama 50bin gösterim alıyor. acaba bu videoya adsense kodları eklemem mümkün mü? Eğer mümkün değilse bu videodan reklam amaçlı başka nasıl yararlanabilirim?

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galiba her ulke yayincisina yok. Ben ingilterede iken hesabimda aktif idi. Yunanistana tasininca kaldirmislar :( Fazla tiklama olmuyor maalesef

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şöyle kullanabilirsin videonuzun alt kısmındaki açıklama kısımlarına sitelerinizin linkini atarsınız ziyaretçi gelebilir sitenize

aMCaoGLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Uygulama Henüz Türkiyede Başlamadı Bende Bekliyorum...
Videoya Ek Açıklamlardan Not Oluştur Sitenin Adresini Yaz Ziyaretçi Artırmış Olursun En Azından...

yeen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Türkiye'de başlamadı biliyorum.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Arkadaşlar, türkiyede yaşasanız dahi youtubeden adsense reklamlarını yayınlayabilirsiniz, bunun için lazım olant ek şey, adsense hesabınız aktif ise , youtube'de ülke seçimini türkiye dışında bir ülke olarak göstermekdir. Eklediğiniz videolardan para kazanma sekmesini farkediceksiniz..

bysetoll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogru söylüyorsun öyle çok para kazanan kişiler var ama benim bir sorunum var ben videoya reklamı koyamıyorum ?? nasıl konacak o reklam?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5