İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube videolarına kesin çözüm

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Malum youtube banlandığı için sitelerdeki videolarda çıkmıyor.
Ben 2günden beri sürekli uğraşarak kesin bir çözüm ürettim. Yanlız bana pahalıya mal oldu.

Sistemin sorun çalışması için yüksek bwli tercihen abd lokasyonlu servere ihtiyacınız var. Çünkü kurduğumuz proxy server ile sunucu üzerindne yayın yapılıyor dolayısıyla bw tüketimi artıyor.

Ben abd den 9tblik bir sunucu aldım şimdilik sorunsuz çalışıyor.

Onun dışında geliştirdiğim scripti satın almanız gerekiyor. Bu sistem sadece şimdilik değil her youtube banlandığında geçerlidir. Dolayısıyla şimdi alsanız bile ileriye yatırım yapmış olacaksaınız malum bu youtube yine banlanır :D

Script ücreti kurulum dahil 50ytl dir. Bunun dışında yukarda bahsettiğim gibi yüksek bwli servere ihtiyaç vardır.

Demo için : Kurtlar Vadisi Pusu 37. Bölüm Fragman - DiziManya.Com
Biraz yavaşda olsa videoyu izleyebiliroysunuz.

Sistemde başkalarının sizin sistemi kullanarak sizin bwyi tüketmesini önlemek amacıyla bazı kodlamalar yapılmıştır. Sadece sizin sitenizde çalışır başka hiçbir yerde çalışmaz.

İhtiyacı olan varsa pm ile iletişime geçebilir

kobe81bry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben abd den 9tblik bir sunucu aldım şimdilik sorunsuz çalışıyor.

kafa mı yapıyorsun?
9tblık sunucu alsam kendi youtube sitemi açarım zaten :)
50 liralık script alacağım senden sonra gidip 9tblık sunucu alacağım :)

üstelik videolar traktör hızında açılacak...

iyi satışlar..

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafa mı yapıyorsun?

iyi satışlar..
Çok biliyon ya bilmiş bilmiş konuşmayın.
Alıcı değilsen yorum yazmana gerek yok.

Hem 9tblik sunucu alın deemdim ben kendim onu aldım dedim.

kobe81bry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet çok biliyorum..yukarıda ne yazmışsın,yazdıklarını iyi oku önce
konuyu uzatma..

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafa mı yapıyorsun?

iyi satışlar..

üstteki mesajda birisi bunu alsınmı demiş yoksa ben bunu yapıyorum mu demiş ?

hem nasıl bir üsluptur "çok uzatma ?"

kapı açık kaldı da sizde o aralıktanmı sızdınız ?

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vtunnel.com gibi sitelerden aslında bir miktar yapılabilir. script derken dizimanya.com daki scripti mi satıyorsun tam anlayamadım? ama güzel sistem, yalnız luge şuna bittim sitedeki yazıya yani ;

Sayın Diziseverler ; iki gündür süren altyapı sorunumuz mühendislerimizin uzun uğraşları sonucu şimdilik çözülmüştür. Fakat dizilerin başlangıçta 1-2sn bekleme yaşanmaktadır. Tüm sorunların giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler. İyi Seyirler.

:D kaç mühendis çalışıyor ya sitende, beni de alır mısın ben de mühendisim :D

eğer yt açılmassa anlaşalım bir ara...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
youtube flash kullanmadan flv ları cekiliyor amaki sorun video flash dan haric başka player ile cekersen verileri ads reklamı yasak.. ban yiyorsun.

asıl yapmak proxy ile youtube flash cekmek

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@LuGeLaS özel bir bilgi değilse 9tb'lık sunucuyu nerden aldığını yazarmısın benimde böyle bir sunucuya ihityacım var

Edit:
youtube flash kullanmadan flv ları cekiliyor amaki sorun video flash dan haric başka player ile cekersen verileri ads reklamı yasak.. ban yiyorsun.

Bu dediğin şeyi başka siteleri kullanmadan ve bant harcamadan yapmak mümkünmü ?

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vtunnel.com gibi sitelerden aslında bir miktar yapılabilir. script derken dizimanya.com daki scripti mi satıyorsun tam anlayamadım? ama güzel sistem, yalnız luge şuna bittim sitedeki yazıya yani ;

Sayın Diziseverler ; iki gündür süren altyapı sorunumuz mühendislerimizin uzun uğraşları sonucu şimdilik çözülmüştür. Fakat dizilerin başlangıçta 1-2sn bekleme yaşanmaktadır. Tüm sorunların giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler. İyi Seyirler.

:D kaç mühendis çalışıyor ya sitende, beni de alır mısın ben de mühendisim :D

eğer yt açılmassa anlaşalım bir ara...

dizimanyadaki script değil.sadece videolar için bir eklenti.
yazı içinde; bizden iyi mühendismi olur:p

ben ocak ayından beri kendi playerimi kullanırdım hiç sorun olmadı taki bugune kadar. dizi sitesi olduğundan dolayı adsenseden site banlandı. sadece benimki değil tüm dizi sitelerini engellendi.

@LuGeLaS özel bir bilgi değilse 9tb'lık sunucuyu nerden aldığını yazarmısın benimde böyle bir sunucuya ihityacım var
http://sharktech.net/

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dizimanyadaki script değil.sadece videolar için bir eklenti.
yazı içinde; bizden iyi mühendismi olur:p

ben ocak ayından beri kendi playerimi kullanırdım hiç sorun olmadı taki bugune kadar. dizi sitesi olduğundan dolayı adsenseden site banlandı. sadece benimki değil tüm dizi sitelerini engellendi.

http://sharktech.net/

ben tam kuralları okumadım ama youtubeden flv ları cekip kendi playerinde oynattgın sayfaya ads reklam yasak oldugunu ekledikleirni söylediler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5