İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube videolarini ekleyerek garantili para kazanin gelir elde edin.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mysql data bozulmuş anlaşılan (üstteki mesajla arada 4 saat fark var, halen daha hatanın farkında değiller galiba)

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site yakinda acilir,her gecen saniye para kaybediyorlar cunku

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ekledik bakalım birkac tane deneme olarak ama youtubetan cok ekleyen war eklenmiyor fazla daha önce eklenmiş oluyor baska ingilizce sitelerin linklerini yazar mısınız ordanda ekliyelim...

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* User kirmizioglu earned 15 points! Total now is 2374 points.
* A validation e-mail has been sent to your e-mail address. In order to gain full access to the site, you will need to follow the instructions in that message.

hayırlı olsun 15 puanda benden :))

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu olayı tam anlamadım örnek.
http://www.flixya.com/saksy-carmen-electra-show
bu videoyu ben ekledim bu ne kadar cok gösterim olursa okadar çok adsense kodummu yayınlanıcak?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw ben video ekledim gösterimide var ama adsenste reklam gösterimi yok diyor reklam kodumu felanda girdim neden böyle oluyor acaba?????

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw ben video ekledim gösterimide var ama adsenste reklam gösterimi yok diyor reklam kodumu felanda girdim neden böyle oluyor acaba?????

adsente mutlaka url kanalı ekle flixya.com olarak

onun disinda reklamlar %50 - %50 gosteriliyor ama nasıl ayarlanıyor bu rakam o bilinmiyor.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Berbat 1 kuruş kazanadım :) Keşke sitenin hiti biraz yüksek olsaydı ..

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistemin daha hızlı çalışmasını sağlayacak Firefox 'dan daha iyi bir program hazırladık faal olarak bu sistemi kullanan kişiler ücreti karşılığında talep edebilir ve bilgi sunabiliriz.

Yaptığımız testlerde
Videoyu resmi ile eklemek sadece 5 sn almaktadır...

mclayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende üye oldum 2 tıklamaya 0,05 cent verdi allah bereket versin tek videoda valla çalışınca burdan baya bi para kazanılır..

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw 70 giris 1 tık 0.04 geldi dün cpm eskiden daha yüksekti neden böyle düştügünü bilen var mı?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Abi bu işin bereketi kalmadı 2 gündür hem izlenme sayım hemde cpm kazancım asırı düstü olay nedir noluyor yaw sizdede öylemi???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5