İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube yasağı resmen kalktı ama!!!!!

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haha cok guldum. Thread basligina "Tekrar kapatilana dek" yazmayi unutmussunuz. Cok uzun surmez, nede olsa aliskanlik yaratti.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
2 gün önce kocaeldie giriş mümkündü,
1 gün önce istanbul anadolu yakasında giriş mevcuttu, aynı günün akşamı avrupa yakasında giriş yoktu,
dün avrupa yakasında giriş yoktu, anadolu yakasında gece 12 de girdiğimde vardı
şuan kocaelide giriş yapamıyorum mahkeme kararı yazısı mevcut halen. Şaşırtıcı ...

ben kocaeli gebzedeyim
youtube sanırım bizim mahalleyi es geçti :D

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TK'nın internet sitesinden yapılan açıklamada "Bazı basın ve yayın organlarında; YouTube internet sitesinin açıldığına dair haberlere yer verildiği görülmüştür. Bu haberlerin kamuoyunu yanıltıcı mahiyettedir. YouTube internet sitesinin engelleme işlemleri mahkeme kararlarıyla gerçekleştirilmiştir. Yasal prosedür çerçevesinde tekrar açılması mahkeme kararıyla mümkün olabilecektir." denildi.

Yani, hayır kalkmadı. Kalkmasında zaten, böyle daha mutluyuz :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
:D
burda halen acilmiyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) kapalı kalması hem internet için hemde webmasterlar için çok iyi oluyor. Bir istatistik yapılsa 2007 nin son aylarındaki konuların %75'i youtube ve video ile ilgili çıkar heralde şimdi forum ne güzel ne video sitesi satan var ne botu nede scripti.

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında kendine güvenen maddi ve manevi bakımdan sıkıntısı olmayan ve iyi reklam yapabilecek webmaster lar bu durumu değerlendirse iyi olurdu. hala geç değil ama..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi