İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Mart 2005
Mesajlar
2,025
Reaction score
1
Konum
ankara
merhaba
youtube'ye kurban grubunun canlı performanslarını izlemek için girdim.arama sonucunda gezerken aşağıdaki videoya rastladım. Videoda Metal müziğe satanist müziği diyorlar ve Cradle of Filth grubundan bahsediliyor fakat Cradle of filth grubunun solisti Marilyn Manson değil ki videodan anlam çıkarabilen var mı :) birde Darwin teorisi hakkında bilgisi olan var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=ATfbKUWvXWc
 

Caesar

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Haziran 2006
Mesajlar
1,894
Reaction score
7
Darwin'in evrim teorisini bilmiyormusun yoksa? (insan maymundan gelir) bence internetin fişini kes acilen eline kitap al okumaya başla :) bu arada dışarıda insanlar hala yürüyor bir göz ehe
 

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Mart 2005
Mesajlar
2,025
Reaction score
1
Konum
ankara
yok valla ingilizce olan birşey hafızama girmez. babamın adı ingilizce olsun onu bile tanımam :D
 

trextra

0
İyinet Üyesi
Katılım
4 Mart 2005
Mesajlar
5,290
Reaction score
0
Konum
Kadıköy
Darwin teorisi için insanlar maymundan gelir kısmı bir özet sayılabilir.

Evrim Teorisidir aslı. Dünya üzerindeki herşeyin tesadüfler eseri oluştuğu ve bir yaratıcının varolmadığına dayanır. İlk canlının bir tek hücreli olduğu ve tesadüfen gelişip çok hücreli, oradanda garip garip teoremlerle insana kadar geldiği söyleniyor. Bu halkalardan biri maymun, sonuncuda insandır.

Evrim teorisinin yanlış olduğu defalarca kanıtlansada darwinizme destek veren kişiler hala bulunmakta.

http://www.harunyahya.org/evrim_teorisinin_cokusu.htm
http://tr.wikipedia.org/wiki/Evrim_teorisi
 
F

fatihhk

Misafir
Yaklaşık 150 yıldır okul kitaplarından bilimsel yayınlara kadar her yerde bilimsel bir gerçek gibi sunulmaya çalışılan evrim teorisi gerçekte son derece çürük temellere dayanmaktadır. 150 yıldır evrimcilerin ortaya attıkları her iddia, bilim tarafından teker teker yalanlanmıştır. Evrimciler ise, artık teorilerini ispatlamaya çalışmaktan vazgeçmişler, ancak propaganda, demagoji, göz boyama gibi yöntemlerle bu teoriyi ayakta tutabilmenin yollarını aramaya başlamışlardır. Amaçları bilimsel bir gerçeği savunmak değil, sözde bilimsel olan bir safsatayı, materyalist ve ateist dünya görüşlerini devam ettirebilmek uğruna yaşatmaya çalışmaktır.

Daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.
 

pigeon

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Şubat 2005
Mesajlar
2,873
Reaction score
12
Konum
Ankara
ispat edilecek belki de birşey kalmamıştır.. Gelişmiş toplumlarda okullarda bu okutulur..
bakış açısı bu arkadaşlar. bilim dini reddeder, din bilimi kullanır..
bknz: profil.
ne yapacaksın onur darwini hayırdır?
 

alorak

0
İyinet Üyesi
Katılım
14 Ekim 2005
Mesajlar
2,035
Reaction score
1
Konum
Ankara
Darwin'in kitabının ismi Türlerin evrimiydi. Zamanına göre sömürgeciliği güçlendirici bir gaz vermesi vardı. Evrime(siyasi) göre reform ve rönesans ile gelişen avrupa afrika, asya ve amerikadaki yerli halkı geçmiştir ve yönetici sıfatını ele geçirmiştir. Evrimde en çok evrim geçiren herkesi yener prensibi kullanılır. Darwin zamanında bu konuda çok deney yapılamamıştır ve Darwin'in kendi azından birçok şeyi itraf ettiği yazılar vardır. Yani tereddütte kaldığı şeyler.. Ve evrim'i çürütmenin tek kelimede yolu, geçiş türlerine ait hiçbir fosil bulunamamış olmasıdır.(evrimciler neden yalandan bulduk demiyor onu da anlamıyorum o ayrı mesele..)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst