İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtube'da PKK propagandası

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Milyonlarca insanın hiç çekinmeden videolarını yüklediği ve paylaştığı You Tube'da bölücü terör örgütü PKK'nın Türk askerlerine düzenlediği pusu ve saldırıların görüntülerinin de yer aldığı belirlendi.
Görüntülerde bir mayının nasıl hazırlandığı, yola nasıl yerleştirildiği ve pusuya düşen Türk askeri araçlarının infilakı detaylı olarak aktarılıyor.

Bunun yanı sıra sayfada bölücü teröristlerin Türk askeri hakkında aleyhte sloganlar attığı ve yazdıkları yorumlarda Türk Ulusu, Mustafa Kemal Atatürk ve Türk askerine hakaret edildiği de dikkat çekiyor. "Gerilla Türk askeri avlıyor ve üssüne kayıp vermeden dönüyor" sloganıyla yayınlanan videolarda bölücü örgütün çalışmaları, talimleri ve dağlardaki yaşantılarından da görüntüler yer alıyor. Tamamen bölücü örgütün videolarından oluşan oldukça uzun bir listede; karakol baskınları ve benzeri terörist hareketlerin açıkça anlatıldığı ve belgelendiği dikkati çekiyor. You Tube'un denetim sorunu var
Hergün on binlerce videonun yüklendiği YouTube'un belirli bir denetim mekanizması yok.
Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sığınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladığına dair dava edilmiş ve Brezilya hükümeti YouTube'un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemişti.

TEPKİ GÖSTERELİM
Bölücü terör örgütü PKK'nın Türk askerine haince düzenlediği pusu ve saldırıların bu siteden kaldırılması için YouTube'a tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır. You Tube'a tepkinizi göstermek için http://www.youtube.com/contact sayfasına giderek tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz.

VİDEO

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yukarda linki verilen video linki kaldırılmalı ve tepki gösterilmeli.

Bu link burada olmamalı propogandalarına hizmet etmeyelim.Ben hemen yukardaki adresten kontak kurmaya çalışacam.İngilizcesi iyi bir arkadaş kısa bir metin hazırlarsa evvela onu gönderelim.Sonra teferruatlı birşşeyler gönderebiliriz.
Ayrıca devlete ilgili yerlere yazı yazılarak youtube e ulaşmaları sağlanmalı.
saygılar..

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence yukarda linki verilen video linki kaldırılmalı ve tepki gösterilmeli.

Bu link burada olmamalı propogandalarına hizmet etmeyelim.Ben hemen yukardaki adresten kontak kurmaya çalışacam.İngilizcesi iyi bir arkadaş kısa bir metin hazırlarsa evvela onu gönderelim.Sonra teferruatlı birşşeyler gönderebiliriz.
Ayrıca devlete ilgili yerlere yazı yazılarak youtube e ulaşmaları sağlanmalı.
saygılar..

video kaldırdım haklısınız

'To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately. '

Böyle bir yazı war herkezi bilinçlendirelim lütfen

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu arada aynı video mu bilmiyorum ancak youtube'de benzer içerikli bir videonun refererlarından bir tanesi http://*.sitemynet.com/ gözüküyor.
youtube kadar mynete de bir uyarı gerekiyor sanırım.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Yazık...
Deniz Gezmiş'in adını da kullanmış şeref yoksunu adam. Sonrada bu pkklı şer.fsizlerin yüzünden bu tür temiz insanlara kin besliyor insanlarımız. pkk yapsa yapsa tuvalet devrimi yapar, sifonu çekmeden kaybolup giden tuvalet devrimi... bir gün o da olacak, sifonu çekmeden pkklıları kanalizasyona yollayacak bu ülke..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mynetin kendinden haberi yok zaten.Yani kendi sitelrinde kendilerine sövsen ne duyarlar ne umursarlar.Yinede ulaşıp uyarmalı belki bir umut.Yine yukardaki linkinizi de kaldırabilirseniz iyi olacaktır.

saygılar..

G

gncytnk

Misafir
You PKK :) grafikçi arkadaş varsa güzel bir logo olur he

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Allah hepsinin belasını versin.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
allahın açları, cahilleri işte...bir tek gün duymadım işi gücü yerinde, cebinde parası olan, güzel temiz bir aileye sahip biri çıksında dağda terör yapsın...bi adam var, her sabah bizim evin önüne geliyor, sıtına bir el arabası vurmuş kar,buz,sıcak nasıl hava olursa olsun hep geliyor ve çöpteki kartonları topluyor...O adamda gariban, cahil, aç ama bunlar gibi 3 kuruşa ..tlerini satmıyor...yurdunu milletini, yaşadığı toprağı satan insan hangi mantıkla yaşar anlamak bile istemiyorum

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Kullanıcımız,

Mynet Kullanıcı Hizmetleri Formu aracılığı ile gönderdiğiniz
başvurunuz incelendi.

Üyelik kurallarına aykırı olduğu tesbit edilen Mysite, uyarınız
üzerine yayından kaldırılmıştır.

Duyarlı davranışınıza ve Mynet'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür
ederiz.

Saygılarımızla,

Kullanıcı Hizmetleri
Mynet A.Ş

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bravo.Çok tebrik ederim. :) Ellerinize sağlık.
saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5