İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Youtubeden video seyrederek günde 3,4 $ Dolara Kazanın

bywolta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış Duymadınız İnternetten Günde 3 Yada 4 Dolar Kazanın Sadece Arkanıza Yaslanın Ve Tarayıcınız Aşağıda Sizin İçin Yotube Videoları
para-kazanin.gif

İzlesin O İzledikçe Siz Kazanın Garantimi Derseniz Ödeme Raporları Videonun Altında Yayınlacaktır. Ayrıntılı Bilgi İçin Şimdi Kısacık Videomuzu Seyredin Ve İnsanlar Oturdukları yerden Nasıl Para Kazanıyor Öğrenin Çok Degil Ama Öğrenci İseniz Kendi Harçlığınızı Neden Bilgisayarınız Sizin Yerinize Kazanmasın
En Altta Bulunun Link Referanslı Linkimdir Bu GÜN Siz Benim Yarın Başkaları Sizin Zorunlu Degildir Ama Yinede Birşey Kaybetmezsiniz.

Vimeo Buraya Ekleyemediğim için
Ayrıntılı Sesli Video Anlatım: Para Çekmeye Kadar Herşey Minimum Ödeme 0.3$ Buraya Tıklayın

1yynu.png

Üyelik için Buraya

Konu Kaynak: Buraya Tıklayın

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi 30 saniyede bir youtube videolari degisiyor..Bazi videolar 0,7 kredi bazilari 1.3 ama ortalama 1 kredi diyelim.24 saat üzerinden hic durmayacak sekilde hesplasan 4 birak 3 dolar vermesi bile imkansiz..hay ben böyle matematige :) 24 saatde ne kadar kazaniyorsun bir ispat lütfen..

cebir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum kardeş sana anca alt üyen olcakki kazanacaksın zaman kaybı bence ben bıraktım.

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öylede konuyu acan arkadas niye yorum yapmiyor yada bir aciklama.Eger konuyu acarken günde 3-4 dolar kazanacaksiniz falan filan diyorsa aciklama yapma zahmetinde bulunsun bi zahmet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5