İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YSK'yı ateşli rus kızları bastı!

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=185539

Ateşli Rus kızları YSK'nın sitesini bastı! Siteye girenler Rus kızlarını görünce çok ilginç görüntüler oluştu.

Peki YSK'nın resmi sitesi, hangi reklamlara aracılık yapıyor? İşte o reklamlardan bazıları;

Ateşli Rus Kızları
21 Yatak Arkadaşı Bulun
Kaçamak Yapan Dullar
Dul Bayanların Tercihi
87281.jpg

Altta da süper bir yorum:
mislimya
uyanık webmaster google den para kazanıyor kesinlikle her arama başına 1 dolar veriyor google adsense. Ne yapsın webmaster arama da tam seçim zamanı çok olunca tık başına topluyor paraları......
26 Mart 2009 Perşembe 19:52

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Webmasterle alakası yok bunu haber yapmak bile mantıksız, adam google arama koymuş sadece para siteyi hazırlayana ait adsense araması bile değil

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kızlarmı 1 dolar veriyormuş yoksa ... :D
Asıl haber bu...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ateşli Rus sandık görevlisi!

:)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ee Türkiye alıştık artık haberlere :)

Google resmi sitelere özel arama yapsın reklamsız :p Arama başına 1$ diyor ha tıklama da değil :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazılanlar çok komik olmuş ya siteyi RUS KIZLAR BASMIŞmış :)

Aynı olay geçen de MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SİTESİnde yaşandı - Milliyet in şaşkın bi haberci(?)si de bunu haber yapıp tarihte yerini aldı.

GOOGLE ARAMALARInı kim kullanmıyor ki ? Bu tarz reklamlardan yakınan bir onlar değil ! ÇOCUK OYUN - DİNİ - EĞİTİM sitesi olanlar başta olmak üzere ( verdikleri para da para değil - 1 cent var yok ) hepimiz sıkıntılıyız bu konuda...

Ayrıca bu arama CUSTOM ARAMA değil - siteye bi getirisi yok - IFRAME açılmış. Kazanç google ın yani ...

ilave olarak - Reklamda bahsi geçen sitenin tanıtımına bir katkıda bunu haber diye internethabere sunan cahilden gelmiş. Bravo yani...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu internethaber gercekten tarafsız haber yaptıgına inanmıyorum. böyle bir olayı bile haber yapabiliyorya diyecek bir şey bulamıyorum..

kendi agzınla söylüyor google reklamları diyor onu engellenemiyecgini kendileride biliyor. saçma haber.. kendileride shop sitelerinin reklamını yaparken normal geliyor ama..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5