İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YTL Çek 2 günde hesabımda

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar,
pazartesi günü öğleden sonra aras kargo ile citibanka gönderdim, 2 gün sonra yani bugün (Çarşamba) para hesabımda, bu yöntemi bulup buraya yazan arkadaş umarım bu ay adsense te 5 haneli rakamları görür :)

bunu buraya yazmamın nedeni, bir yerlerde Citibank ın artık bu yöntemle çek bozmayacağını söylediğini legalpara eden bir postun olması

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google hangi kurdan çevirmişti YTL ye? Burada 1345 ken 1325 e fln çeviriyordu bi ara..

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba;

sizin adınıza çok sevindim,

citibank a gönderim şeklinizi ve hangi bankadan hesap numarası vediğinizi toplu olarak buraya yazarsanız bizde en doğru şeklini son kez öğrenmiş oluruz.

teşekkürler...

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zıpkın sen citybanka çekini arkaya cirolamadan yollamıştın dimi?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemagazin' Alıntı:
merhaba;

sizin adınıza çok sevindim,

citibank a gönderim şeklinizi ve hangi bankadan hesap numarası vediğinizi toplu olarak buraya yazarsanız bizde en doğru şeklini son kez öğrenmiş oluruz.

teşekkürler...
evet arkadaşlar bir doc dosyasına yazsanız da direkt printerdan çıktı alıp kargoya versek çok makbule geçer :D

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ApoLLonx' Alıntı:
alla alla,
sen nerden biliyon? bunu ben herhangi bir foruma yazmadım diye hatırlıyorum :)
evet çekin arkasını cirolamayı unutmuşum, citibankı aradım ve durumu söyledim ytl çekleri hala bozduklarını ve çekin arka tarafının cirolanması gerektiğini ama ellerinde benim imzalı dilekçem olduğu için bu seferlik bozacaklarını söylediler.
bu arada, yöntem konusu buralara pek çok kez yazıldığı için bir daha yazmak istemiyorum. forumu biraz gezerseniz rahatlıkla bulursunuz.
bol kazançlı günler arkadaşlar
(hesap numarası olarak işbankası hesap numaramı verdim, ayrıca tr de dolar 1345 iken google 1325 ten YTL ye çevirdi)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ya, bende try çeki citibanka gönderdim ama cirolamadım, öderlermi sizce" yazmıştın oradan gördüydüm:) http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=20921

Zıpkın bu arada banka elemanlarına $ çeklerini sordunmu? Akıbeti neymiş diye? Yoksa gelen çekleri aynen geri iade mi yapıolarmış? Yollamayı düşünüyorumda, hani biliyorsanız haybiye vakit harcamıyım.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ApoLLonx' Alıntı:

cekin arka kismini imzalayip oylemi yollamak gerekiyor. cirolamak dediginiz bu mu?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ApoLLonx' Alıntı:
"ya, bende try çeki citibanka gönderdim ama cirolamadım, öderlermi sizce" yazmıştın oradan gördüydüm:) http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=20921

Zıpkın bu arada banka elemanlarına $ çeklerini sordunmu? Akıbeti neymiş diye? Yoksa gelen çekleri aynen geri iade mi yapıolarmış? Yollamayı düşünüyorumda, hani biliyorsanız haybiye vakit harcamıyım.

"kargoyla gönderilen google çeklerini hala bozuyormusunuz?" diye sorduğumda $ mı YTL mi diye sordu, ben de ytl diyince, evet ytl çekleri bozuyoruz dedi, yani $ çekleri bozmuyorlar bu yöntemle.

cirolamak için çekin arka kısmında ilgili kısma,
ad soyad, imza ve bi telefon no koyun

L

Limitsiz.Net

Misafir
hayırlı olsun arkadasım bakalım birde biz deneyelim bu yöntemi

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tşk, dene farkı gör :) insan denemeden önce prblem yaşayacakmış gibi geliyor ama paraları hesapta görünce insanın gözleri ytl ytl bakıyor : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5