İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuh artık Adsense bu kadarda olmaz

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Az önce mail kutuma düşmüş adsense-supporttan gelen maili aynen yazıyorum

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.karakterim.com/Recep-Ivedik_film_59.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir.
Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.

Söz konusu sayfada ise sadece filmin metin olarak genel özeti ve fragmanı bulunmakta, herhangibir izletme ve indirme söz konusu değildir

fragman gösterimi ne zamandan beri teklif hakkında sorun teşkil ediyor yada bu adsense yönetimi ne yapmaya çalışıyor ?

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun hocam. Bot tespit edip banlamış sanırım. Bahsettiğiniz sayfa bir bot için masum görünmeyebilir.
Etiketler : Recep İvedik izle, Recep İvedik indir, Recep İvedik bedava izle, Recep İvedik tanıtımı, Recep İvedik müzigi yükle, Recep İvedik divx indir, Recep İvedik duvar kagıdı, Recep İvedik mp4 indir, Recep İvedik youtube izle, Recep İvedik bedava seyret

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ReL4X sağol bu domainin 2.banı inşallah yine açtırttırım
tuhaf olan halen reklamlar görünüyor :S anında reklamların kesilmesi gerekmiyormu ?

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Karakterim benim bildigim Google sadece 3 reklama bir sayfada izin veriyor ama sende daha fazla ...

Belki olabilir bir sebep fragment de var isinde...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sanırım bu mailler otomatik olarak bot tarafından yollanıyor kapalı bir sitem vardı aktif ettim 5 dakka sonra banada aynı mail geldi bende siteyi geri kapattım :D

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen banada oldu recep ivedik izle keywordleri yüzünden herhalde ,2 3 gün sonra reklamlar gösterimden kalktı hesap aktif ama o alan adı altında adsense kullanımı yapılmıyor.

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce mail kutuma düşmüş adsense-supporttan gelen maili aynen yazıyorum

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.karakterim.com/Recep-Ivedik_film_59.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir.
Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.

Söz konusu sayfada ise sadece filmin metin olarak genel özeti ve fragmanı bulunmakta, herhangibir izletme ve indirme söz konusu değildir

fragman gösterimi ne zamandan beri teklif hakkında sorun teşkil ediyor yada bu adsense yönetimi ne yapmaya çalışıyor ?

Biliyor musun senin gibi webmasterlar kaliteyi düşürüyor. Madem fragman gösteriyosun, etikete fragman, recep ivedik, izle yazman yeterli değil mi?

Recep İvedik izle, Recep İvedik indir, Recep İvedik bedava izle, Recep İvedik tanıtımı, Recep İvedik müzigi yükle, Recep İvedik divx indir, Recep İvedik duvar kagıdı, Recep İvedik mp4 indir, Recep İvedik youtube izle, Recep İvedik bedava seyret

Girdiğin etiketler bunlar. Ben bir kullanıcıyım ve sitenin sitene recep ivedik indir diye girdim. Bana fragman izlettin hepsi bu. Bu fragmanı recep ivedik resmi sitesinde ve youtube'dan izleyebilirim. Şimdi sen bu videoyuyu koyup altına da etiket attın mıydı paylaşım mı yapmış oluyosun.? Sitende ne kadar gereksiz, çöp bilgi varsa bulunuyor. Ve senin site gibi binlerce site var. Neyse bir şey demiycem.

Ama başlıkta "Yuh artık adsense" demişsin ya. Dayanamadım ben de sana bir "YUH" çektim.

"Siten karakterindir!"

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen demişsin ki Yuh artık adsense bu kadarda olmaz.

Yuh artık karakterim bu kadar da olmaz!...

Etiketler : Recep İvedik izle, Recep İvedik indir, Recep İvedik bedava izle, Recep İvedik tanıtımı, Recep İvedik müzigi yükle, Recep İvedik divx indir, Recep İvedik duvar kagıdı, Recep İvedik mp4 indir, Recep İvedik youtube izle, Recep İvedik bedava seyret

Kullanıcıları aldatma, boşuna küfür yeme!...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
sütten çıkma ak kaşıklar sizden sitem hakkında yorum isteyen olmadı herkezin sitesi kendini bağlar, izletme yasaldı da bizmi koymadık ? konu adsense onun üzerine yorum yapın boş konuşmayın

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sütten çıkma ak kaşıklar sizden sitem hakkında yorum isteyen olmadı herkezin sitesi kendini bağlar, izletme yasaldı da bizmi koymadık ? konu adsense onun üzerine yorum yapın boş konuşmayın

Adsense sana onu yapmışsa haklıdır o zaman. Hakkediyosun çünkü. Hatta yakında alabilir elinden adsense programını. Tez elden yeni hesap açmaya bak :) Oldu mu şimdi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5