İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuh Artık

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bunlar gene iyi. daha beterleri var.

wbb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlein şikayet sayfası nedir arkadaşlar ben şikayet edicem alakası yok konyayla sağlık ne alaka benim sitemin önünde çıkmış spamla

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ilk önce google'ın reklamlarının olduğu yerdeki google reklamları yazısını tıkla. en altta bu çıkıcak buna tıkla Gördüğünüz Site veya reklamlar ile ilgili düşüncelerinizi Google'a gönderin

1. Gördüğünüz Reklamlar sayfa içeriği ile ne kadar ilişkili?
burda Hiç alakalı değil şunu işaretle

2. Site sizin için ne kadar faydalı oldu?
Hiç Faydalı Değil

Sorun(lar)
web sitesiyle ilgili

Ziyaret ettiğiniz site aşağıdaki politikalardan herhangi birini ihlal ediyor muydu? (Geçerli olanların tümünü seçin)

Site, AdSense politikalarını başka bir şekilde ihlal ediyor işaretle
Ek bilgileri buraya yazın:
buraya spam yaz.

gönderde.

sonra https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr buraya gir ve siteyi aramalardan banlat.

eğer formu düzgün doldurursan iki haftaya banlarlar :) denedim ve test ettim kesin banlıyolar.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
googlein şikayet sayfası nedir arkadaşlar ben şikayet edicem alakası yok konyayla sağlık ne alaka benim sitemin önünde çıkmış spamla

hocam hangi aramada çıktığını söylermisin her kes görmüş olur hem nasıl siliniyor aramalardan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5