İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuh diyorum yuh bunudami görücektik

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu nasil zihniyettir sedo konusunda dialercilik gelenigi sürdüren zatlari görüyoruz bazen lütfen inceleyin
bu nedir birisi bana izah etsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gizli çekimler için, alttaki yeşil adreslere tıklayın !

muhahaha :D Şaşı bak şaşır gibi bişey olmuş :D O yeşil şeyler adres miymiş? Ben uzay eriği sanıp tıklamıyordum...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FOR SALE - gizli çekimler için, alttaki yeşil adreslere tıklayın !

tıklayan yoksa keserim kendimi :)

E

erotikbul

Misafir
Ben dedim demi..
Ben dedim.. :(
Bu ne ilk ne de son olacak. Sonuç olarak sedo'dan milletçe atılacağız.. İnşallah yanılırım :..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bulunan bu tip siteleri Türkler olarak biz şikayet edersek hakkımızda kötü düşünüp, yanlış bir karar vermeyeceklerdir.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Böyle kendini uyanık sanan gerizekalı webmasterim diye gecinen insanlar yüzünden dürüst Türk webmasterleri büyük zarar görüyor. Anlayacağınız kurunun yanında yaşta yanıyor.

M

MrManson

Misafir
bu kadarıda abartı artık adam resmen eski dialer taktiklerini kullanmıs ki %100 eski dialercilerden biri bu ..

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kötü bir durum.Sedo bunu kaç aydır böyle çalıştırıor arkadaşlar izleyen varmı.Adam belkide 3-5 aydır buradan ayda 2000-3000 eu alıordur.

E

erotikbul

Misafir
Ben, daha önce de dedim ve kimse aldırış etmedi. Bu gördüklerimizin ne ilki olacaktır, ne de sonu.

Neyse ben sedo'nun, haklı ile haksızı aynı kefeye koymayacağını düşünüyorum. Umarım bu tür yöntemlere girenler olmaz bundan sonra..

Y

Yalowa

Misafir
Sizleri destekliyorum, ben yirtincam günde 30.000 40.000 hit alan siteme reklam koyup o parayı kazancam, bacak kadar coluk combalak iki clicker, iki proxyle benle aynı parayı kazanıcak ?

Yok öyle yağma..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5