İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yuhhu.com İçin Acil Php Bilen Yazılımcı Aranıyor

L

Linkpazari

Misafir
Başlıca sorunlar;
Siteye 60 kişi bağlanınca sitenin hızı felç oluyor mysql tavan yapıyor serverıda çok kasıyor saldıranmı var diye bakıyorum ama server çok temiz başka site yapıyor desem başka sitede olmaaz çünkü gece 04 de bile 5 kişi varken forum kısmı ve mesaj kısmı sistenin felç durumda 10 dkda açılıyor. Bu sorunu ücretli olarak çözebilecek arkadaş arıyoruz ilgilenen msnye gelebilir yada email atabilir tşkler.

Msn Adresim: [email protected]

S

SoruForum.Com

Misafir
host satıcınla görüş bence sorun hosting firmasından kaynaklanıyor seninle aynı firmadaki diğer domainleri kontrol et bakalım onlardada aynı sorun varmı birde kullandığın scriptten olabilir çok fazla döngü varsa kasar bazen

L

Linkpazari

Misafir
Arkadaş sorun için birinle anlaştık sorun database'de yuhhu'nun kendine ait serverı var diğer siteler html tabanlı 1-2 kasmayan site var zaten hosting firmasıda benim :) 4 sunucumdada denedim localde bile yazılım %80 yapıyor cpuyu tek ben varken...db sıfırdan optimize edilyior vs uzun işmiş 15 gün filan sürcek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5